Kalkulator Kalorii

Kalkulator Kalorii

Kalkulator Kalorii

Na naszej stronie od dzisiaj znajdziecie Kalkulator Kalorii . Jest to bardzo fajne urządzenie do układania własnych jadłospisów. Dzięki niemu możecie wyliczyć swój deficyt kaloryczny albo dobrać odpowiedni dla siebie jadłospis.

Wystarczy wpisać w kalkulator swoje dane takie jak : waga , wzrost, płeć, wiek , aktywność oraz cel diety i dostaniecie wynik ile kalorii w danym momencie musicie spożywać by schudnąć / utrzymać wagę lub przytyć.

Kalkulator Kalorii

Kalkulator jest bardzo prosty w obsłudze i dostajecie czytelny wynik. Naprawdę warto z niego skorzystać chociażby z ciekawości, żeby sprawdzić sobie czy spożywamy odpowiednią ilość kalorii. Stopień aktywności jest rozpisany na 8 poziomów więc każdy dostosuje go pod siebie. Większość tego typu aplikacji ma tylko 4 poziomy. Tutaj macie wszystko opisane i jest większa możliwość dostostowania wyniku pod rzeczywistą aktywność.

Dostawaliśmy od Was sygnały, że brakuje tego typu funkcji na naszym blogu i sklepie dlatego od dzisiaj już jest. Jeżeli będziecie mieli jakieś problemy z obsługą kalkulatora kalorii piszcie na maila : zrzucbrzuch@gmail.com

Kalkulator Kalorii wynik

Wynik otrzymujecie w takiej formie. Tutaj przykładowo wpisane dla mnie. Faceta 82 kg

Dodatkowo :

Wystartowaliśmy na facebooku z naszą oficjalną grupą – Dietetycznie i Smaczne – pyszne przepisy zapraszamy do niej wszystkich pasjonatów zdrowego jedzenia. Jeżeli macie swoje przepisy, którymi chcecie się dzielić to również tam wpadajcie. W tej grupie każdy będzie mógł się podzielić swoim przepisem na zdrowe jedzenie. Dodatkowo możecie tam pobrać za darmo Jadłospis 1750 kcal na 7 dni dla wszystkich członków grupy.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *