15 ćwiczeń z półsztangą

15 ćwiczeń z półsztangą

15 ćwiczeń z półsztangą

Dzisiaj kolejny wpis treningowy czyli 15 ćwiczeń z półsztangą. Bardzo często pokazuję Wam, że do wykonania treningu nie trzeba tony sprzętu (oczywiście jak ktoś sobie wyposaża domową siłownię to nic w tym złego). Niektórzy jednak wolą minimum sprzętu i maksimum korzyści. Uchwyt do treningu z półsztangą jest właśnie takim prostym urządzeniem. Możesz również używać samego gryfu i obciążeń (bez tego już się nie obejdziesz). Zobaczycie sobie przykładowe 15 ćwiczeń z półsztangą na różne partie mięśniowe. Tak jak mówiłem na filmie jeśli spodoba się Wam film to zrobimy osobne cykle treningowe z półsztangą.

15 ćwiczeń z półsztangą

Ten prosty sposób treningowy pozwala zrobić naprawdę sporo ćwiczeń z różnym obciążeniem. Wszystko zależy od tego ile masz talerzy z obciążeniami. Dobrze jest też mieć gryf 200 cm.

Już Wam pisze jak to wygląda u mnie :

Gryf 180 cm – 9 kg – tutaj możesz go kupić za 206,10 zł z kodem “zrzucbrzuch” 

Docelowo chcę sobie kupić dłuższy Gryf 200 cm – 10 kg (w przypadku ćwiczeń z półsztangą dłuższy gryf jest wygodniejszy) taki dłuższy kupicie w K-sport za 249 zł korzystasz z kodu zniżkowego 10 % 🙂

Uchwyt do półsztangi119 zł 

Obciążenia :

Krążek 10 kg  – 148, 49 zł

Krążek 20 kg – 247, 49 zł

Z tego linku masz automatyczną zniżkę 10 % na całe zakupy !!!

15 ćwiczeń z półsztangą

Używając uchwytu do półsztangi / landmine możemy zrobić trening całego ciała. Zaczynając od mięśni nóg, kończąc na klatce piersiowej. Naprawdę można większość klasycznych ćwiczeń z hantlami czy gryfem trochę zmodyfikować i robić je na półsztandze. Zresztą zobaczcie film poniżej :

Jeżeli podobają Ci się moje treningi to zobacz również ebooka z planem treningowym dla początkujących. Potrzebujesz tylko hantli i ławeczki. Dostajesz plan treningowy podzielony na 3 moduły treningowe oraz dostęp do instrukcji wideo.

Zobacz również nasze inne ebooki. Szukasz smacznych pomysłów na obiady ? Tutaj znajdziesz inspirację – 40 fit obiadów do 500 kcal .

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *