Jak wzmacniać przedramiona ? Spróbuj Wrist Roller !

Jak wzmacniać przedramiona ? Spróbuj Wrist Roller !

Jak wzmacniać przedramiona ? Spróbuj Wrist Roller !

Mięśnie przedramion przydają się w większości ćwiczeń – Jak wzmacniać przedramiona ? Dowiesz się z tego wpisu. Mocne przedramię przyda się zdecydowanie przy takich ćwiczeniach jak podciąganie na drążku czy martwy ciąg. Tak naprawdę mięśnie te biorą udział w większości ćwiczeń dlatego warto je wzmacniać. Im silniejsze tym mocniejszy chwyt mamy. Bardzo często podciągając się na drążku możemy w ostatnich powtórzeniach wyraźnie odczuć, że przedramiona “puszczają” podobnie przy martwym ciągu. W końcowych seriach często możemy wyczuć, mniejszą siłę na tym mięśniu. Dlatego warto co jakiś czas wykonywać ćwiczenia na wzmocnienie. Bardzo prosty i skuteczny sposób to używanie tak zwanego Wrist Rollera.

Jest to wałek ze sznurkiem, na który nakładamy obciążenie. Urządzenie jest bardzo proste ale wystarczy kilka powtórzeń by poczuć palenie w przedramionach. Ten niepozorny sprzęcik naprawdę daje rade. Czasami wystarczy zrobić sobie po właściwym treningu dwie trzy serie takich zwinięć i rozwinięć by dobić swoje przedramiona.

Jak wygląda ćwiczenie takim Wrist Rollerem możecie zobaczyć na filmiku poniżej :

Tutaj jeszcze trochę o Wrist Roller  KSSL071 

Pręt na obciążenie zastosowany w kssl071 został zaprojektowany tak, aby można było na niego nałożyć różnej wielkości ciężary, jego średnica do zaledwie 1 cm. Dodatkowo jest on całkowicie rozkręcany, co ułatwia transport. Pleciona lina zapewnia wysoką wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Jej długość po rozwinięciu to aż 90 cm. Taka długość zwiększa możliwości sprzętu.

Cena 75,99 zł z kodem ZRZUCBRZUCH macie 10 % rabatu na całe zakupy 

 

Jeżeli planujesz wyposażenie swojej domowej siłowni to powinien zainteresować Cię również ten wpis.

Pamiętaj, że podstawa to solidna ławka treningowa. Ja testowałem kiedyś taką składaną od K-Sport 

Ławka regulowana pozwoli od razu trenować w kilku płaszczyznach więc będzie dobrym wyborem na początek. Potem powinniśmy pomyśleć o reszcie sprzętu.

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *