Ławka regulowana K-Sport recenzja

Ławka regulowana K-Sport recenzja

Ławka regulowana K-Sport recenzja

Dzisiaj rozpoczynam nowy cykl na blogu o wyposażeniu domowej siłowni. Poprzednio było kilka wpisów tego typu ale ceny sprzętu są tam mocno przestarzałe. Druga sprawa jest też taka, że wpisy są sprzed kilku lat więc siłownię udało się rozbudować przez ten czas. Dodatkowo uruchomiliśmy kanał Youtube więc cześć materiałów będzie również w formie video.

Niestety cały okres pandemii spowodował, że ceny sprzętu do treningów w domu poszybowały w górę, ale cóż zrobić. Trenować i tak trzeba, a gdzie lepiej niż we własnym domu. Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia.

Ławka regulowana K-Sport recenzja

Na pierwszy ogień idzie Ławka regulowana K-Sport , która jest na mojej siłowni praktycznie od początku (około 6 lat). Ja mam trochę starszy model niż ten, który obecnie jest na stronie producenta ale poza kilkoma szczegółami ławeczki są bardzo podobne.

Jeżeli chodzi o wykonanie ławki całość jest dość solidnie wykonana. Ławka po skręceniu jest stabilna , a skóropodobne elementy wykończeniowe są naprawdę trwałe. U mnie po 6 latach używania nie ma żadnych przetrać czy uszkodzeń. Ławka jest używana przez dwie osoby praktycznie codziennie.

Dzięki temu, że jest regulowana możemy trenować na niej większość partii mięśniowych. Dodatkowo nowy model, który jest na ich stronie ma również opcję pochyłu w dół co daje nam dodatkowe możliwości treningowe.

Ławka regulowana K-Sport recenzja dane sprzetu :

waga 14 kg

max. obciążenie 250 kg

regulacja siedziska 3 stopnie

regulacja oparcia 8 stopni

wzmocnienia poszycia

wykonana z wysokogatunkowej polskiej stali

malowana metodą proszkową

gumowe stopki

możliwość instalacji dodatkowych akcesoriów: modlitewnika czy wyciągu górnego

Jeżeli chodzi o akcesoria dodatkowe to ja posiadam prasę do treningu nóg i modlitewnik ale o nich więcej w innym wpisie.

Ławka regulowana czy jest dobra na początek ?

Dopiero kompletujesz swoją domową siłownię ? Ławka powinna być jednym z Twoich pierwszych wyborów. Jako pierwsze zadbałbym o jakieś obciążenia i gry albo ewentualnie hantle. Kolejnym właśnie zakupem powinna być ławka treningowa. Mając już hantle i ławkę możemy trenować różne grupy mięśniowe i zajmuje to stosunkowo niewiele miejsca. Do gryfu i obciążeń trzeba jeszcze dokupić stojak. Oczywiście jeśli myślisz na poważnie o domowej siłowni to na stojaki też przyjdzie pora 🙂

Ławkę możemy spokojnie przesuwać albo przenosić po treningu w ustronne miejsca jeżeli nie mamy specjalnego pomieszczenia do ćwiczeń. Cała waży 14 kg więc nie jest to jakiś duży ciężar.

Zmontowanie całości też nie jest trudne i nawet początkujący majsterkowicze sobie poradzą. Zresztą dołączona jest instrukcja jak skręcić ławkę krok po kroku.

Cena najnowszego modelu to 459 zł z darmową wysyłką 

Na hasło ” zrzucbrzuch ” macie 10 % rabatu 

Kiedyś można było tego typu sprzęt kupić znacznie taniej ale czasy mamy jakie mamy i to się raczej nie zmieni. Moim zdaniem i tak jest to dobra cena bo sprzęt jest naprawdę solidny i będzie jednym z podstawowych narzędzi treningowych na Waszych domowych siłowniach.

Więcej na ten temat znajdziecie również w tym filmie na naszym kanale

Zajrzyj również na nasze social media – Instagram @zrzucbrzuch

Facebook – https://www.facebook.com/zrzucbrzuch

A tutaj stary wpis o domowej siłowni. Ceny są mocno nieaktualne więc może do wakacji powstanie zupełnie nowy mocno rozbudowany.

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *