Worek treningowy z opon – Jak zrobić ? / 3 wersje

Worek treningowy z opon – Jak zrobić ? / 3 wersje

Worek treningowy z opon – Jak zrobić ? / 3 wersje

Filmiki o sprzęcie treningowym własnej roboty cieszą się na naszym kanale dość dużą popularnością. Najbardziej podoba Wam się pierwszy film Jak zrobić worek treningowy z opon. Na tym pierwszy materiale możecie zobaczyć jak zrobić wiszący worek z opon. Taki worek możemy zamontować zarówno na świeżym powietrzu jak i na siłowni czy sali treningowej. Najfajniejsze jest w tym wszystkim to, że zużywamy stare opony. Działamy praktycznie bez kosztowo i dla dobra środowiska. Można powiedzieć, że taki sprzęt jest w 100% w zgodzie z ideą zero waste. W tym artykule podsumuje Wam trzy typy worków jakie udało się zrobić. Taki sprzęcik idealnie nadaje się na działkę czy do sadu. Nie ma to jak trening na świeżym powietrzu.

Jak zrobić taki wiszący worek treningowy krok po kroku zobaczycie na filmie poniżej. Koszt takiej inwestycji to niecałe 30 zł (łańcuch i śruba)

Worek treningowy z opon – Jak zrobić ? / wersja 2 uppercut bag

Uppercut bag czyli worek z jednej przeciętej opony. Tutaj oprócz deski potrzebujemy jeszcze kilka wkrętów i podkładek. Sprzęt ten jest przemyślany głównie do treningu uderzeń podbródkowych. Na filmie pokazuje Wam, że możemy na nim robić treningi bokserskie i nie tylko. Tak więc jest to kolejne urządzenie ogólnie do treningów sportów walki. Jak go zrobić zobaczycie w materiale poniżej :

Worek treningowy z opon – stojący worek Freestanding Tire Punching Bag

Ostatnia odsłona sprzętu z opon czyli wolnostojący worek z opon. Idealne rozwiązanie dla każdego kto nie może nigdzie przywiesić worka. Ta opcja idealnie nadaje się do postawienia na działce. Poniżej znajduje się dokładny materiał jak zrobić takie coś krok po kroku.

Jeżeli przypadły Ci do gusty moje filmy DIY (zrób to sam) albo jakieś inne z naszego kanału to zapraszam do subskrypcji. Masz jakieś pytania ? Pisz do nas śmiało zarówno na maila jak i na przykład na instagramie @zrzucbrzuch

Polecam Wam również artykuł o mojej domowej siłowni – https://zrzucbrzuch.com/2019/04/domowa-silownia-wyposazenie/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *