Poręcze/ uchwyty do pompek – jakie wybrać ?

Poręcze/ uchwyty do pompek – jakie wybrać ?

Poręcze/ uchwyty do pompek – jakie wybrać ?

Dzisiaj kolejny wpis poradnikowy na temat sprzętu na domową siłownię. Skupimy się na podstawowym sprzęcie jakim są uchwyty/poręczę do pompek. Zdecydowanie plusem tego sprzętu jest jego cena i gabaryty. Uchwyty możemy kupić już za 50 zł. Taki sprzęt urozmaici nasz trening, a gabarytowo nie zajmuje wcale dużo miejsca i nie wymaga montażu. Idealne rozwiązanie dla początkujących oraz tych, którzy nie mają dużo miejsca do treningu. Moim zdaniem fajny zestaw na start to drążek do podciągania, zestaw gum i uchwyty do pompek. Z takim zestawem możemy robić już naprawdę fajne treningi. Zresztą postaram się nagrać dla Was w przyszłości taki trening.

Uchwyty możemy podzielić głównie ze względu na materiał z jakiego są wykonane. Mamy plastikowe , metalowe czy drewniane. Oczywiście w zależności od tego z czego są wykonane różnią się ceną. Najtańsze będą oczywiście plastikowe możemy je kupić już za 20 zł. Moim zdaniem jest to sprzęt raczej dla nastolatków albo osób lżejszych ponieważ jest dość delikatny.

Poręcze/ uchwyty do pompek – jakie wybrać ?

Jeśli szukasz solidnych poręczy do pompek, które posłużą Ci przez długi czas to celuj w metalowe albo drewniane. Plastik to naprawdę budżetowe rozwiązanie. Zamiast kupować plastiki za 20 zł lepiej dołożyć 30 zł i kupić metalowe uchwyty. Tym bardziej, że pozwalają na głębsze schodzenie podczas pompek, a co za tym idzie większe rozciąganie klaty.

Jak to wygląda cenowo ? 

 Plastikowe uchwyty do pompek 20 zł – https://tiny.pl/c12j1

Obrotowe uchwyty do pompek 35 zł – https://tiny.pl/c12jk

Deska do pompek – 40 zł – https://tiny.pl/c12js

Poręcze stalowe KSSL106 53,10 zł https://tiny.pl/c12jv

𝙋𝙤𝙧𝙚̨𝙘𝙯𝙚 𝙨𝙩𝙖𝙡𝙤𝙬𝙚 𝙆𝙎𝙃𝟬𝟮𝟭 𝟰𝟵, 𝟱𝟬 𝙯ł 𝙏𝙊𝙋 ! – https://tiny.pl/cx2js

Uchwyty stalowe (wyższe) KSH009 115,20 zł – https://tiny.pl/c12px

Paraletki drewniane 80 zł – https://tiny.pl/c12p7

Szczegółowo omawiam wszystkie typy uchwytów do pompek na tym filmie :

Poręcze/ uchwyty do pompek – jakie ja polecam ?

Zdecydowanie moim zdaniem najlepiej skupić się na metalowych. Wysokie, wytrzymałe, wygodne w treningu. 

 

Najlepszym rozwiązaniem będą te uchwyty –  𝙋𝙤𝙧𝙚̨𝙘𝙯𝙚 𝙨𝙩𝙖𝙡𝙤𝙬𝙚 𝙆𝙎𝙃𝟬𝟮𝟭 𝟰𝟵, 𝟱𝟬 𝙯ł 𝙏𝙊𝙋 ! – https://tiny.pl/cx2js mam je u siebie na siłowni jakieś 3 -4 lata i naprawdę jest to fajny sprzęt to treningu, który można zabrać do samochodu na wyjazd.  Jeśli szukasz konkretnych uchwytów, które będą Ci służyć latami to zdecydowanie wybierz KSH021

Szukasz innych sprzętów na domową siłownię w fajnej cenie ? Skorzystaj z mojej zniżki w K-sport 

Jeżeli wyposażasz swoją dołową siłownię to zapraszam Cię do nowo powstałej grupy na facebooku. Siłownia w domu – https://www.facebook.com/groups/1391595044727481

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *