Poręcze/ uchwyty do pompek KSH021 opinia

Poręcze/ uchwyty do pompek KSH021 opinia

Poręcze/ uchwyty do pompek KSH021 opinia

Dzisiaj kolejny sprzęt od K-Sport czyli poręcze / uchwyty do pompek KSH021 . Jeżeli lubisz robić pompki to te uchwyty powinny przypaść Ci do gustu. Bardzo fanie sprawdzają się jako urozmaicenie treningu klaty na domowej siłowni. Możecie też bez problemu zabierać je w plener i tam robić ciekawsze treningi klaty. Ja właśnie głównie używam ich podczas wyjazdów chociaż na siłce też od czasu do czasu ich użyje. Bardzo dobre rozwiązanie jako podstawowy sprzęt do ćwiczeń jeśli macie mało miejsca. Na przykład w swoim pokoju albo w mieszkaniu w bloku. Jeśli nie macie wystarczającej ilości na trochę sprzętu to wystarczy na początek drążek do podciągania i takie uchwyty.

uchwyty do pompek KSH021

Do amatorskiego treningu nie potrzebujemy góry sprzętu chociaż fajnie jest mieć jakieś podstawowe wyposażenie. Takie uchwyty do pompek to fajny sprzęt na start.

Dodatkowo możemy też próbować na nich innych ćwiczeń oprócz klasycznych pompek. Możecie robić ćwiczenia na triceps, brzuch, stawać na rękach czy jakieś podstawowe ćwiczenia z zakresu kalisteniki. Koszt takich uchwytów to 55 zł więc cena jest bardzo przystępna. Dodatkowo z naszym kodem “zrzucbrzuch” macie 10 % zniżki na wszystkie zakupy w K-sport.

Wykonane są naprawdę solidne z polskiej stali. Próbowałem nawet stawać na nich na rękach i wszystko jest w 100% stabilne. Dodatkowo plastikowe nakładki na nóżki powodują, że uchwyty nie będą się ślizgać.

Producent przewiduje obciążenie max 250 kg więc nawet osoby z dużą wagą będą mogły spokojnie na nich poćwiczyć.

Zajmują mało miejsca i spokojnie zmieszczą się do plecaka. Bierzemy je ze sobą do parku street workout i możemy dodatkowo urozmaicić swój trening. Moim zdaniem takie poręcze powinien każdy mieć na swojej sali treningowej. Niezależnie od tego czy trenujesz w swoim pokoju, plenerze czy na domowej siłowni.

Uchwyty do pompek KSH021 opinia

Więcej na temat tych uchwytów do pompek oraz przykładowe ćwiczenia możecie zobaczyć na kanale Youtube w filmie poniżej :

Jeśli szukasz innych testów sprzętu na domową siłownię zobacz te wpisy :

Ławeczka składana KSSL062

Wyciąg Atlas KSSL017

 

Udostępnij

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *