Sklep z suplementami dla biegaczy

Sklep z suplementami dla biegaczy

Sklep z suplementami dla biegaczy

Jeżeli bieganie jest aktywnością, której poświęcasz już trochę czasu to ten artykuł jest zdecydowanie dla Ciebie. Oczywiście początkujący biegacze również mogą znaleźć tu coś dla siebie. W tym wpisie przeczytacie trochę o sklepie z suplementami dla biegaczy i nie tylko. Większości z nas suple kojarzą się białkiem, kreatyną , aminokwasami itp. Te rzeczy oczywiście też znajdziecie w Alenergy ale dzisiaj chciałem się bardziej skupić na asortymencie dla biegaczy.

Sklep z suplementami dla biegaczy.

Każda aktywna osoba wie o tym, że oprócz dobrego planu treningowego oraz jadłospisu dobrze jest wspierać się suplementami. Jeżeli będziemy dbać o te trzy filary to zdecydowanie będziemy w stanie polepszać nasz wynik sportowy. Sukcesywne realizowanie planu treningowego, przestrzeganie diety oraz odpowiednia regeneracja wsparta suplementacją to podstawy. W przypadku trenowaniu dyscyplin mocno wytrzymałościowych takich jak bieganie czy kolarstwo należy również pamiętać o wsparciu podczas wysiłku. Niejednokrotnie trening biegowy czy wyścig może trwać kilka godzin. W takim przypadku musimy mieć ze sobą coś na uzupełnienie energii. Takie produkty zdecydowanie znajdziecie w Alenergy w formie na przykład żelu energetycznego , batonów czy glukozy.

Taki żel energetyczny może niejednokrotnie “uratować życie” podczas długiego treningu biegowego czy pozwoli uzyskać lepszy wynik podczas zawodów biegowych. Stosowanie tego typu rozwiązań nie ogranicza się tylko do biegania. Często treningi sportów walki czy crossfitu są mocno wytrzymałościowe i wymagają uzupełniania energii.

Bardzo często dzień treningowy składa się z dwóch jednostek. Poranny trening biegowy i wieczorny siłowy albo typowo wytrzymałościowy. Dobrze, jest mieć wtedy pod ręką coś na uzupełnienie energii.

Nie tylko dla profesjonalistów.

Te suplementy nie są przeznaczone tylko dla profesjonalnych sportowców. Amatorzy jak najbardziej powinni również z nich skorzystać. Często jest tak, że z różnych przyczyn nie możemy zjeść danego posiłku ze względu na różne sprawy czy to osobiste czy zawodowe. Dobrze wtedy mieć pod ręką alternatywę. Dostarczenie organizmowi odpowiednich składników po treningu jest bardzo ważne dlatego w takich sytuacjach warto poratować się batonem.

Tak jak pisałem wcześniej znajdziecie u nich w ofercie również takie suplementy jak białko czy kreatyna więc również amatorzy sportów siłowych znajdą coś dla siebie.

Niezależnie od tego czy jesteś górskim biegaczem, rowerzystą, trenujesz sporty walki albo zwyczajnie w domu czy na siłowni dla zdrowia pamiętaj o odpowiedniej dawce witamin i minerałów oraz odpowiedniej suplementacji. Absolutne minimum dla każdego to właśnie zestawy witamin, które powinniśmy przyjmować niezależnie od aktywności.

Więcej ciekawy produktów zdecydowanie znajdziecie w ich ofercie.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *