3 Fit Bowle do 450 kcal

3 Fit Bowle do 450 kcal

3 Fit Bowle do 450 kcal

Kolejny odcinek cyklu z przepisami w grafikach dzisiaj 3 fit bowle do 450 kcal . Nie każdy z Was ma Instagrama więc wrzucamy te przepisy również tutaj. Jeśli wygodniej Ci śledzić nas na insta to zapraszamy tutaj @zrzucbrzuch . Bowl to po prostu taka micha rozmaitości 🙂 Możecie nazywać to jak chcecie. Dzisiaj będą przepisy na trzy wersje oczywiście wszystko z policzoną kalorycznością.

Inne przepisy z tego cyklu znajdziecie tutaj :

3 fit placki do 450 kcal

3 zdrowe obiady do 600 kcal 

Poniżej trzy nowe przepisy na Bowl

👉 Kurczakowy
👉Krewetkowy
👉Łososiowy

fit bowle do 450 kcal

 

fit bowle do 450 kcal

Który będzie Twoim ulubionym ? Naszym faworytem zdecydowanie jest bowl z krewetkami ale wszystkie są bardzo smaczne.

Jak zawsze wszystko macie dokładnie wyliczone i opisane. Pozostaje tylko zapisać grafiki i przygotować sobie w przyszłości przepisy.

Jeżeli nasze dania przypadają Ci do gustu to zajrzyj do naszych jadłospisów. Podobne dania możesz mieć w swoim menu na 7 dni. Tutaj macie jadłospis. Dostępne są różne wersje kaloryczne. Cały tydzień jedzenia z różnymi przepisami i policzonym makro i kaloriami. Przetestuj nasze przepisy już dziś.

Wystartowaliśmy na facebooku z naszą oficjalną grupą – Dietetycznie i Smaczne – pyszne przepisy zapraszamy do niej wszystkich pasjonatów zdrowego jedzenia. Jeżeli macie swoje przepisy, którymi chcecie się dzielić to również tam wpadajcie. W tej grupie każdy będzie mógł się podzielić swoim przepisem na zdrowe jedzenie. Dodatkowo możecie tam pobrać za darmo Jadłospis 1750 kcal na 7 dni dla wszystkich członków grupy.

Od czasu do czasu na naszym kanale pojawiają się również przepisy dlatego Warto śledzić nas również na Youtube. Możecie korzystać z naszych przepisów w ulubionej przez siebie formie.

 

 

Udostępnij

1 Komentarz

  • Agnieszka Odpowiedz

    Moim faworytem zdecydowanie jest bowl z łososiem!!

    5 maja, 2022 at 7:10 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *