KULECZKI PROTEINOWE VOL. 2

KULECZKI PROTEINOWE VOL. 2

KULECZKI PROTEINOWE

Dziś naszła mnie ochota na kuleczki proteinowe ala trufelki z tego przepisu :

KULECZKI PROTEINOWE

Zmodyfikowałam go nieco i stworzyłam trochę inną, białą wersję tych trufelków. W przepisach na wszelkiego rodzaju kulki proteinowe fajne jest to, że możemy modyfikować składniki. Czasami użycie odżywki białkowej innego producenta już zmienia smak.

Potrzebujemy (proporcje na ok. 8 trufelków) :
  • 20 g odżywki białkowej
  • 7 łyżeczek mąki kokosowej
  • 7 łyżeczek wiórków kokosowych
  • 1 łyżeczkę miodu
  • Trochę gorącej wody do rozrzedzenia masy
  • Wiórki czekoladowe z ksylitolem  do obtoczenia kulek (u nas z firmy Plamil, ale można też zetrzeć na tarce gorzką czekoladę)
KULECZKI PROTEINOWE
Mieszamy wszystkie składniki suche, dodajemy wody aż wyjdzie papka o dość zwartej konsystencji. Formujemy kulki i obtaczamy je w wiórkach czekoladowych. Wkładamy do lodówki i po godzinie zajadamy do kawki 🙂 Ja bardzo lubie po treningu jako dodatek do posiłku dać sobie kilka na talerz. Taka fajna dodatkowa porcja białka. Oczywiście można też zabrać sobie w pudełku kilka sztuk na siłownię. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zaraz po treningu zjeść sobie kilka. Są bardzo łatwe do zrobienia więc można produkować je na bierząco.
Smacznego!
Zapraszamy Was również na naszego Instagrama – @zrzucbrzuch
Znajdziecie tam również fajne przepisy oraz dużo motywacji i ciekawostek. Zarówno jeśli chodzi o dietę jak i treningi. Wpisy pojawiają się tam praktycznie każdego dnia.

Udostępnij

Komentarzy (7)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *