Ławka rzymska do grzbietu MH-L116 – opinia

Ławka rzymska do grzbietu MH-L116 – opinia

Ławka rzymska do grzbietu MH-L116 – opinia

Kolejny sprzęt treningowy zakupiony na moją domową siłownię tym razem Ławka rzymska do grzbietu MH-L116  głównym celem treningu na tej ławce jest wzmocnienie mięśni grzbietu. Ja kupiłem ją głównie w celu rehabilitacji kręgosłupa. W przypadku dyskopatii (oczywiście za zgodą lekarza lub fizjoterapeuty) trening na takiej ławce może wpłynąć pozytywnie na funkcjonowanie kręgosłupa. Trening na takiej ławce jest bardzo prosty ale w przypadku problemów z kręgosłupem pamiętajcie, żeby pierwsze treningi robić w bezpiecznym zakresie.

Samo urządzenie jest bardzo proste w konstrukcji i montażu i ma kilka poziomów regulacji co pozwala dostosować trening pod różne osoby.

Ławka rzymska do grzbietu MH-L116 – opinia

Wytrzymałość jaką podaje producent to 120 kg. Testowaliśmy ją z osobą 116 kg i bez problemu mogła ćwiczyć. Osoba o wzroście do 1,9 m również bez problemu będzie mogła na niej ćwiczyć. Konstrukcja jest solidna, a po dociążeniu naszym ciałem nic nie rusza się podczas ćwiczeń. Czytelna instrukcja montażu i estetyczne wykonanie to kolejny z plusów tej ławki.

Możecie sobie zobaczyć cały film na jej temat na moim kanale :

Ławka rzymska do grzbietu MH-L116 – opinia

Moim zdaniem w tym przedziale cenowym jako urządzenie do wzmacniania mięśni grzbietu czy rehabilitacji jest to naprawdę fajny sprzęt. Ławkę możesz złożyć po treningu i podstawić np pod ścianą dzięki czemu będzie zajmować mniej miejsca.

🔹 Specjalna zniżka – użyj kodu “zrzucbrzuch12” aby uzyskać 12% zniżki na ławkę i większość produktów marki Marbo!

                                                                 🔹Ławkę możesz kupić z moją zniżką za 351,12 zł – Tutaj 

Ławka rzymska MH-L116 od Marbo-Sport stanowi doskonałe urządzenie do wzmocnienia mięśni grzbietu. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, a regulowany kąt nachylenia pozwala na dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ławka jest wyposażona w wygodne, grubo wyściełane oparcie oraz antypoślizgowe uchwyty, co zwiększa komfort użytkowania. Prosty montaż i możliwość składania to dodatkowe atuty, które czynią MH-L116 idealnym wyborem do użytku domowego.

Jeśli szukasz czegoś solidniejszego (chociaż uważam, że osobie o wadze do 110 kg i 1,9 wzrostu nie trzeba innej ławki) możesz zobaczyć model MS-L108 2.0 za 571,12 zł

Zgarnij zniżkę 12% na zakupy w Marbo-Sport używając kodu “zrzucbrzuch12

Wyposażasz domową siłownię ? Zapraszam na naszą grupę na facebooku o tej tematyce – siłownia w domu

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *