Dieta z Fabryki Siły

Dieta z Fabryki Siły

Dieta z Fabryki Siły

Ten kto śledzi naszego bloga od dłuższego czasu wie, że korzystałem z ich usług. Dieta z Fabryki Siły pomogła mi w pierwszej redukcji w 2018 roku – > Fabryka siły opinia i metamorfoza. Od tamtego czasu sporo się zmieniło zarówno u mnie jak i w diecie z fabryki siły. Przez te kilka lat dołożono aplikację na telefon do śledzenia postępów, filmy z planami treningowymi, wymienniki posiłków i wiele wiele innych. Ogólnie cała oferta rozbudowała się na duży plus. Więcej na temat aplikacji z fabryki siły przeczytasz tutaj. Na moim kanale znajdziesz również video przewodniki na temat aplikacji i ich diety.

Dieta z Fabryki Siły masa czy redukcja ?

Wiele razy spotykałem się z komentarzami typu “redukcję robi się prosto, pokażcie diety na masę” dlatego też postanowiłem przetestować również ich diety na masę na początku tego roku. Wcześniej chciałem Wam przedstawić kilka moich spostrzeżeń na temat wyboru celu diety. Masa czy redukcja co wybrać ? Informacje w pigułce przeczytasz poniżej :

𝙈𝙖𝙨𝙖

 
✅ Bardzo często mężczyźni chcą budować masę mięśniową mając wysoki poziom tkanki tłuszczowej (sam też tak miałem) w rezultacie w okresie masowym rośniemy ale mało jest w tym czystego mięśnia.
✅ Jeżeli jesteś typowym chudzielcem to śmiało możesz zaczynać od diety na masę. Natomiast jeżeli widzisz, że masz trochę tłuszczu tu i tam dobrze jest zrobić chociaż krótką redukcję.
✅ Rzucanie się od razu na masę bo “chce być duży i mieć wielkie karabiny” bardzo często kończy się “zalaniem” tłuszczem i porzuceniem diety.
 
𝕊𝕒𝕞 𝕥𝕒𝕜 𝕣𝕠𝕓𝕚ł𝕖𝕞 𝕨𝕚𝕖𝕝𝕖 𝕣𝕒𝕫𝕪 𝕨𝕚𝕖̨𝕔 𝕨𝕚𝕖𝕞, 𝕫̇𝕖 𝕥𝕠 𝕫ł𝕒 𝕕𝕣𝕠𝕘𝕒. 𝔹𝕦𝕕𝕠𝕨𝕒𝕟𝕚𝕖 𝕞𝕒𝕤𝕪 𝕥𝕠 𝕣𝕒𝕔𝕫𝕖𝕛 𝕞𝕒𝕣𝕒𝕥𝕠𝕟 𝕟𝕚𝕫̇ 𝕤𝕡𝕣𝕚𝕟𝕥 (𝕛𝕒𝕜 𝕨 𝕤𝕦𝕞𝕚𝕖 𝕨𝕚𝕖̨𝕜𝕤𝕫𝕠𝕤́𝕔́ 𝕣𝕫𝕖𝕔𝕫𝕪 𝕨 𝕓𝕦𝕕𝕠𝕨𝕒𝕟𝕚𝕦 𝕤𝕪𝕝𝕨𝕖𝕥𝕜𝕚 𝕕𝕝𝕒𝕥𝕖𝕘𝕠 𝕕𝕠𝕓𝕣𝕫𝕖 𝕛𝕖𝕤𝕥 𝕡𝕠𝕕𝕛𝕒̨𝕔́ 𝕨ł𝕒𝕤́𝕔𝕚𝕨𝕒̨ 𝕕𝕖𝕔𝕪𝕫𝕛𝕖̨)
 
✅Spójrz trzeźwym okiem w lustro, zrób pomiary i sam stwierdzisz czy faktycznie możesz masować czy może zrzucić trochę kg.
✅ Jeżeli już zdecydujesz się na masę pamiętaj, że to powolny proces i im wolniejsze przyrosty tym lepiej. Oczywiście jeśli przez 4 tyg nic nie przytyłeś to znaczy, że kalorii jest za mało. Kontrola wagi, wymiarów i efektów w lutrze to podstawa.
 
Początkującym zarówno na redukcji jak i masie polecam diety z Fabryka Siły moim zdaniem jest to jedno z najtańszych i stosunkowo najlepszych rozwiązań dla początkujących. Testowałem od nich dietę zarówno na masę jak i redukcję.
 
Tutaj możesz przeczytać o efektach diety na masę – Dieta na masę z Fabryki Siły 
 

𝙍𝙚𝙙𝙪𝙠𝙘𝙟𝙖

 
✅ Jeżeli planujesz zrzucić zbędne kilogramy, masz odstający brzuch to zdecydowanie powinieneś wybrać redukcję.
✅ Ważne jest by podczas trwania redukcji również wykonywać trening siłowy pomoże to w przyszłości w budowaniu sportowej sylwetki.
✅ Trening siłowy w połączeniu z ujemny bilansem kalorycznym gwarantuje naprawdę fajne efekty. Nawet osoby, które nie chcą chodzić na siłownię powinny wykonywać w domu proste treningi siłowe. Wpłynie to pozytywnie na waszą sprawność , siłę i przyszły wygląd sylwetki po zrzuceniu nadprogramowych kilogramów.
✅ Pamiętaj zbyt mała podaż kalorii w stosunku do naszego zera kalorycznego również nie jest wskazana. Redukcja powinna podobnie jak masa przebiegać naturalnie i w miarę powoli. Nie schudniesz 10 kg w miesiąc jeśli gdzieś przeczytałeś takie zdanie. Bardzo szybkie chudnięcie może doprowadzić w przyszłości do efektu jojo.
 
Jak wyglądała u mnie pierwsza redukcja możesz przeczytać tutaj – Redukcja z Fabryki Siły 
 
Plany dietetyczno treningowe z fabryki siły to idealne rozwiązanie dla początkujących.
Jeżeli nie wiesz jak się zabrać zarówno do masy jak i do redukcji to skorzystaj z ich diety  :

Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Dieta z Fabryki Siły masa efekty

Wracając do tematu naszego wpisu. Pod koniec roku 2022 postanowiłem przetestować dietę na masę z fabryki siły. W 4 miesiące udało mi się przytyć 4 kg. Jak przebiegała ta dieta połączona z planem  treningowym możecie zobaczyć na YT. Wrzucałem tam filmy w formie vlogów.

Więcej na ten temat przeczytasz też w innym wpisie. Opisuje tam dokładnie jak przebiegał cały proces i jak wygląda “bycie” na takiej diecie połączonej z planem treningowym.

Finalnie jakie udało się osiągnąć efekty ?

Tutaj macie zdjęcie z kwietnia przy wadze 84 kg. Ja byłem zadowolony z efektów i uważam, że dla początkujących jest to najwygodniejszy i najtańszy sposób na skuteczną zmianę swojej sylwetki. Oczywiście nikt za Ciebie nie będzie przestrzegał diety i trenował ale dostaniesz jasne instrukcje aplikacji, dietę , plan treningowy oraz opiekę dietetyczną.

Dla porównania jeszcze foto jak zmieniła się sylwetka w stosunku do redukcji z 2018 i obecnej masy 2023

✅ Co otrzymujesz korzystając z usług Fabryki siły ?
▶ Plan dietetyczny
▶ Plan treningowy
▶ Aplikację na telefon i dostęp do portalu gdzie możesz śledzić swoje postępy. Będą tam również Twoje plany treningowe i jadłospis na najbliższe 2 tyg.
▶ Opiekę trenera / dietetyka, którzy na podstawie Twoich cotygodniowych raportów korygują w razie potrzeby dietę i plan treningowy.
▶ Dokładną listę produktów niezbędną do przygotowania posiłków.
▶ Instrukcje jak wykonywać posiłki.
▶ Filmy informacyjne jak wykonywać ćwiczenia z Twojego planu
 
✅ Co Ty musisz zrobić ?
▶ Robisz pomiary, zdjęcia sylwetki.
▶ Wypełniasz ankietę, tak by dieta była dopasowana w 100% pod Ciebie i Twój styl życia.
▶ Monitorujesz swoje postępy w aplikacji.
▶ Trenujesz i gotujesz 🙂


Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *