Dieta na masę z Fabryki Siły

Dieta na masę z Fabryki Siły

Dieta na masę z Fabryki Siły

Na naszym blogu często pojawiają się wpisy na temat diety z Fabryki Siły jednak wcześniej dotyczył diety redukcyjnej. Od listopada 2022 ruszyłem z kolejnym wyzwaniem czyli dieta na masę z Fabryki Siły. Więcej treści na ten temat znajdziecie na naszym kanale Youtube. Pojawiają się tam co jakiś czas vlogi na ten temat. Uznałem, że zrobię Wam też osobny wpis tutaj na blogu ponieważ część z Was lubi materiały w takiej formie. W tym wpisie przybliżę Wam nieco na czym polega dieta na masę z Fabryki Siły i jakie są założenia tego “wyzwania”. Jeśli jesteś ciekaw jak wyglądała moja redukcja z ich dietą kilka lat temu przeczytaj ten wpis

Waga startowa z listopada 2022 to to 79 kg. Cel – > 88 – 90 kg jestem na diecie na masę od listopada i chce docelowo przytyć do 88 – 90 kg. Powiększyć masę mięśniową i zwiększyć siłę na ciężarach. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że po takiej masie trzeba będzie finalnie zrobić jeszcze redukcję ponieważ na pewno oprócz masy mięśniowej pojawi się też nadmiar tkanki tłuszczowej. Liczę się z tym ponieważ to jest naturalne w procesie budowania masy mięśniowej. Każdemu zależy w tym czasie na tym, żeby nabrać maksymalnie dużo masy mięśniowej i jak najmniej tłuszczu dlatego w tym celu trzeba przestrzegać planu dietetyczno –  treningowego.

Zaczynamy. Dietę i plan treningowy zakupiłem przy wadze 79 kg i pozostaje tylko jeść i trenować 🙂 

Poniżej macie 1 odcinek vloga na te temat. Zobaczysz tam : jak wykupić dietę, jak wypełnić ankietę i jak wygląda panel diety. 

Zdecydowałem się na wybór fabryki siły ponieważ zawsze byłem zadowolony usług jakie ten portal oferuje. Co ciekawe od czasu kiedy robiłem tam redukcję w 2018 sporo się zmieniło. Dodano do aplikację na telefon, która znacznie ułatwia pilnowanie diety i realizowanie planu treningowego. Jeśli pierwszy raz słyszysz o tej diecie to napiszę Ci w skrócie na czym to polega. (jeżeli nie chce Ci się czytać to wszystko możesz zobaczyć w tym filmie)

Dieta na masę z Fabryki Siły od czego zacząć ?


Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Na początku musisz wybrać na stronie Fabryki Siły rodzaj swojego planu (może być to plan dietetyczny, treningowy, dietetyczno – treningowy)
Następnie określasz swój cel – zbudować masę mięśniową , wyrzeźbić mięśnie , schudnąć , zwiększyć siłę 

To są podstawowe wybory i od tej decyzji zależy potem jaki rodzaj planu otrzymasz. 

Oczywiście potem trzeba wypełnić ankietę dzięki, które dieta i trening będzie najbardziej dopasowane do naszego celu i warunków, w których trenujemy. Odnośnie ankiety najlepiej będzie zobaczyć ten filmik na kanale. Wyjaśniam tam krok po kroku jak wygląda ankieta dietetyczna z Fabryki siły i na co zwrócić uwagę.

Po wypełnieniu ankiety czekamy do 5 dni na nasz plan dietetyczny. Dostaniecie informacje SMS albo powiadomienie na aplikacji o gotowości planu. Od razu polecam Wam zainstalować aplikację z Fabryki Siły. Jest to naprawdę super narzędzie na telefon dzięki , którem macie wszystko w Waszej komórce.

Co znajdziesz w aplikacji ? 

 

 • jadłospis na najbliższe dni
 • plan treningowy
 • listę zakupów
 • poziom nawodnienia
 • liczbę kroków
 • dziennik dietetyczny
 • dziennik treningowy
 • atlas treningowy
 • fit TV
 • wyzwania do podjęcia
 • aktualną wagę i pomiary
 • czat z ekspertami
 • bazę wiedzy

Przewodnik po aplikacji możesz znaleźć tutaj na blogu – Aplikacja Fabryki Siły – dieta i plan treningowy w Twoim telefonie

Zrobiłem też przewodniki video na kanale na temat poszczególnych funkcji aplikacji.

Zachęcam do obejrzenia filmików na ten temat na kanale. Starałem się tam wszystko możliwe dokładnie wytłumaczyć. W razie pytań oczywiście możecie pisać w komentarzach. Przejdźmy teraz do efektów diety na masę bo mamy już styczeń.

Startowałem z kaloryczności 2800 obecnie jest już 3300 kcal. Co 2 tygodnie zmienia się mój plan dietetyczny. Postępy i pomiary wpisuję w aplikacji co tydzień. Jak to wygląda na chwilę obecną ?

Dieta na masę z Fabryki Siły efekty

Startowałem z wagi 79 kg – obecnie ważę 83- 84 kg czyli masa poszła do przodu. Oczywiście na temat finalnych efektów zrobimy osobny wpis myślę, że kilka miesięcy, ale już teraz możecie sobie zobaczyć jakie są efekty po niecałych 4 miesiącach.

 

Inne zdjęcia sylwetki i rozwinięcie tematu możecie zobaczyć na tym filmie :

Na koniec oczywiście postaram się zrobić Wam kompleksowy wpis na ten temat ale już bardziej pod kątem efektów i opinii. Jeżeli szukacie więcej na temat diety z Fabryki Siły to odsyłam Was również do tych wpisów :

Fabryka Siły Opinie w 2022 roku , przemiany

Fabryka Siły posiłki na redukcji

Kobieta na diecie z Fabryki Siły

Obiady na diecie

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *