Aplikacja Fabryki Siły – dieta i plan treningowy w Twoim telefonie

Aplikacja Fabryki Siły – dieta i plan treningowy w Twoim telefonie

Aplikacja Fabryki Siły – dieta i plan treningowy w Twoim telefonie

Od jakiegoś czasu testuję dietę z Fabryki Siły na masę mięśniową. Na blogu bardzo często pojawiają się wpisy na temat ich diety i planu treningowego. Kilka lat temu udało mi się zrobić formę właśnie dzięki ich diecie redukcyjnej. Efekty i opinię na temat diety redukcyjnej z fabryki siły przeczytasz tutaj i tutaj. Od tamtego czasu sporo się zmieniło. Aplikacja Fabryki Siły, którą możesz pobrać na swój telefon jest bardzo rozbudowana. Właściwie nie potrzebujesz drukować swojej diety, listy zakupów ani planu treningowego. Wszystko masz teraz w swoim telefonie. W tym wpisie postaram się pokazać Wam najciekawsze funkcje ich aplikacji bo jest to naprawdę przydatne narzędzie.

Aplikacja Fabryki Siły dzieli się na 3 główne funkcje

(chociaż jest ich trochę więcej ale o tym w dalszej części)

Aplikacja Fabryki Siły

Pierwsze 3 funkcje, które nas najbardziej interesują to Dieta, Trening i Lista zakupowa. Czyli wszystko czego potrzebujesz by osiągnąć swoje sylwetkowe cele.

Dzięki czemu teraz w swoim telefonie macie aktualny jadłospis, aktualny plan treningowy i listę zakupów. Dodatkowo możecie pilnować swojego nawodnienia , podłączyć krokomierz, śledzicie również spożyte kalorie w trakcie dnia. Ten panel pozwala śledzić całą swoją aktywność treningową odraz odżywianie w trakcie dnia.

W aplikacji znajdziesz :

 • jadłospis na najbliższe dni
 • plan treningowy
 • listę zakupów
 • poziom nawodnienia
 • liczbę kroków
 • dziennik dietetyczny
 • dziennik treningowy
 • atlas treningowy
 • fit TV
 • wyzwania do podjęcia
 • aktualną wagę i pomiary
 • czat z ekspertami
 • bazę wiedzy

W jednym miejscu wszystkie niezbędne narzędzia żeby uzyskać odpowiednią sylwetkę.

Jak dokładniej wygląda aplikacja możesz zobaczyć na tym filmie:

Jak wygląda jadłospis i dieta w aplikacji ?

Aplikacja Fabryki Siły

Znajdziesz tam listę dań na najbliższe dwa tygodnie, dokładny sposób przygotowania, gramatury poszczególnych składników , kaloryczność i makroskładniki. Cały jadłospis i plan dietetyczny w Twoim telefonie. Dodatkowo w tym module możesz sobie wymieniać poszczególne posiłki w diecie i dodawać swoje posiłki do jadłospisu. 

Uwaga ! Dawniej nie było możliwości wymiany całych dań w diecie. Teraz możesz to robić spokojnie z poziomu aplikacji. Do wyboru dostajesz propozycję kilku innych posiłków o tej samej kaloryczności. Jest to super udogodnienie. Jak to wygląda w praktyce możesz zobaczyć na tym krótkim filmiku : 

Tutaj natomiast zobaczysz jak korzystać z jadłospisu i jak przygotowywać posiłki z pomocą aplikacji :

W temacie diety i jadłospisu odsyłam Was na mój kanał Youtube. Tam jest sporo materiałów na temat diety i aplikacji Fabryki Siły. Teraz pokażę Wam jeszcze jak wygląda moduł z planem treningowym.

Znajdziesz tutaj cały swój plan treningowy wraz z instrukcją jak wykonywać poszczególne ćwiczenia. Dowiesz się też jak robić rozgrzewkę i rozciąganie przed treningiem. Nie wiesz jak robić jakieś ćwiczenie? Nie ma problemu. W aplikacji znajduje się dokładny filmik i opis wykonywania każdego ćwiczenia. Jeśli obecny plan treningowy składa się z kilku modułów również masz informację o tym w apce. Podczas treningu możesz sobie śledzić aktualne postępy. Aplikacja to Twój asystent treningowy. Podaje Ci ile masz robić serii i powtórzeń danego ćwiczenia oraz jaka jest kolejność wykonywanych ćwiczeń. Ty możesz wpisywać ciężary i liczbę serii i śledzić swoje postępy z treningu na trening. Szczegółowo możecie to zobaczyć w tym odcinku przewodnika po aplikacji.

Lista zakupów :

To trzeci z najważniejszych elementów w aplikacji. Lista zakupów dostosowana jest w 100% pod nasz obecny plan dietetyczny. Zaczynając dietę macie gotową listę zakupów wraz z gramaturami. Wybierasz się do sklepu i wiesz dokładnie co kupić i w jakich ilościach.

Naprawdę kiedyś to wszystko było dużo trudniejsze. Teraz nie dość, że macie plan dietetyczno treningowy ułożony specjalnie pod Was na podstawie ankiety i pomiarów to dzięki apce macie wszystkie informacje w telefonie. Wystarczy tylko spróbować zawalczyć o siebie.

Aplikacja to bardzo duże ułatwienie i nawet początkujący będą w stanie z niej korzystać. Jest to naprawdę spore ułatwienie, którego kiedyś nie było. Bycie na diecie i trenowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Ja stałem się naprawdę wielkim fanem tej aplikacji.

Oczywiście nie są to wszystkie funkcje z jakich możemy korzystać. O tych dodatkowych wkrótce zrobię kolejny wpis oraz materiały na kanale. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało piszcie tutaj albo na social media.

Udostępnij

1 Komentarz

 • Damian Odpowiedz

  Ciekawe! Muszę zaraz pobrać i wypróbować tą Appkę 😀

  12 stycznia, 2023 at 7:53 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *