10 minutowy trening nóg – tylko hantle

10 minutowy trening nóg – tylko hantle

10 minutowy Trening Nóg – Tylko hantle

Rozpoczynamy nowy cykl na kanale z szybkimi treningami z minimum sprzętu dzisiaj – 10 minutowy trening nóg. Potrzebujesz tylko hantli ewentualnie butelek z wodą lub możesz spróbować bez sprzętu jeśli jesteś początkujący. Do wykonania tego treningu nie potrzebujesz zbyt wiele przestrzeni, wystarczy mata do ćwiczeń chociaż możesz z niej zrezygnować jeśli nie masz. Pamiętaj, żeby przed tym treningiem zrobić krótką rozgrzewkę. Jak zrobić taką rozgrzewkę zobaczycie wkrótce na kanale.

Trening jest bardzo prosty do wykonania i składa się z 5 ćwiczeń.
Wykonujemy go w systemie 40 sekund pracy 20 sekund przerwy 

Każde ćwiczenie wykonujemy w dwóch seriach.

1 seria 40 sekund pracy 20 sekund odpoczynku , 2 seria 40 sekund pracy 20 sekund odpoczynku i kolejne ćwiczenie. 

Lista ćwiczeń : 

Goblet squat z hantlem 

Wykroki przód 

Zakroki na bok

Wykroki w tył 

Wspięcia na łydkach 

Jak wygląda cały trening zobaczysz na filmie poniżej. Wystarczy, że odpalisz filmik i możesz ćwiczyć razem ze mną. Na filmie znajduje się cały trening !

Więcej takich treningów pojawi się wkrótce na kanale. Docelowo będzie można je łączyć. Będziesz mógł robić np 30 minutowy trening składający się z 3 bloków. Jeśli jeszcze nie subskrybujesz naszego kanału to zapraszam.

Inny trening z hantlami znajdziesz poniżej. Jest to trening całego ciała, który możesz wykonać bez dostępu do siłowni.

 

Jeżeli podobają Ci się moje treningi to zapraszam do współpracy – Plan treningowy do domu lub na siłownię mogę ułożyć dla Ciebie plan treningowy niezależnie od tego jakim sprzętem dysponujesz i gdzie trenujesz. W razie pytań zajrzyj do naszego sklepu albo pisz na maila : zrzubcrzuch@gmail.com albo na instagramie.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *