Fabryka siły opinia i metamorfoza

Fabryka siły opinia i metamorfoza

Fabryka siły opinia

Na wstępie chciałem napisać, że tym razem było to moje drugie podejście do Fabryki Siły. Pierwsze nie przyniosło zbyt spektakularnych efektów. Teraz już wiem, że było to spowodowane z mojej winy, a to dla tego, że źle obrałem cel jaki chcę osiągnąć. Poniżej moja opinia o diecie z fabryki siły.

Niestety szczególnie wśród mężczyzn (przynajmniej tak jest w przypadku większości moich kolegów) panuje przekonanie, że masa jest najważniejsza. Podobnie było w moim przypadku. Z jednej strony wkurzał mnie powiększony brzuch. Jednak z drugiej strony bałem się utraty choćby pół kilograma masy mięśniowej. Skutkowało to tym, że brałem w większości plany żywieniowe na masę. Owszem zwiększały objętość mięśni ale również brzucha. Teraz już wiem, że zasada jest taka. Masz tłuszcz na brzuchu to najpierw go zredukuj, następnie bierz się za masę. Masa dopiero będzie wkrótce, ale o tym kiedy indziej teraz skupmy się na redukcji z Fabryką Siły. Na początku oczywiście trzeba było zrobić zdjęcia, pomiary i wysłać do ekspertów z Fabryki. Poniżej znajdziecie moją relację jak to wszystko wyglądało u mnie. Najpierw kila zdjęć z przemiany, potem porady jak wypełnić ankietę oraz przykładowe posiłki. Warto przeczytać cały wpis gdyż znajdują się tam też moje porady, które pozwolą Wam uniknąć moich wpadek jeśli chodzi o dietę online. Wersja dla leniwych. Jeśli nie chce Ci się czytać całego wpisu to materiały znajdziesz na ten temat na moim kanale Youtube – tutaj – https://youtu.be/GpowRVbxCBsZachęcam jednak żebyście przeczytali cały wpis. Postarałem się wyjaśnić wszystko krok po kroku na własnym przykładzie. Dodatkowo dowiesz się, że pomimo kilku lat nadal utrzymuję efekty diety. Jak ? Odpowiedź znajdziesz na końcu wpisu.

Fabryka siły opinia i metamorfoza

Zdjęcie z pierwszego dnia (chyba 18.01.2018)

Zdjęcia z końcówki marca (przed świętami :):))

    Wszystkie zdjęcia są zrobione w jednym dniu ale w różnym świetle tak, żeby nie było wątpliwości, że było coś przy nich “kombinowane”. Moim zdaniem jak na dwa miesiące “planu z internetu” efekty są całkiem fajne. A redukcja się jeszcze nie skończyła na koniec również postaram się wrzucić efekty 🙂


Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Ale wracając do całego planu i jak to wygląda ?  Zaczynamy oczywiście od wypełnienia ankiety (jak wpełnić ankietę i na co zwócić uwagę tłumacze w tym filmiehttps://youtu.be/tzUeCmdcH2Q ) . Podajemy w niej swoje wymiary, predyspozycje żywieniowe oraz jak wygląda nasz dzień pod względem pracy i treningów. Wybieramy swój rodzaj aktywności i jakich posiłków się spodziewamy tj. stopień trudności przygotowania i liczba posiłków. MOJA RADA : Po pracy dużo czasu poświęcam na treningi i inne zajęcia i średnio chce mi się siedzieć w kuchni więc jeśli jesteś zabiegany i nie oczekujesz super wykwintnych posiłków to proponuje wybrać 4 posiłki dziennie i opcję krótki czas przygotowania. W rezultacie spędzam w kuchni 45 min do godziny dziennie wieczorem by przygotować posiłki na następny dzień.  Dla porównania dodam, że w poprzednim planie rok temu wybrałem 5 posiłków i średni stopień trudności przygotowania. W rezultacie spędzałem w kuchni wieczorem 2 godziny. (jest to zdecydowanie opcja dla osób, które tylko pracują i mają wolne popołudnia). Przykładowy dzień z fabryki siły może wyglądać tak  ( tutaj znajdziesz wpis z przepisami i zdjęciami ) Pierwszą ankietę warto potraktować bardzo poważnie i poświęcić te kilkanaście minut na jej dobre wypełnienie dzięki temu plan będzie dobrze dopasowany pod nasz tryb dnia.

Edit 2020 

Dużo razy pisaliście do mnie jak wypełnić ankietę i na co zwracać uwagę dlatego nagrałem Wam komplety przewodnik jak zrobić to krok po korku. Całość w filmiku poniżej.

 Po wypełnieniu ankiety czekamy około 24 – 48 godzin na pierwszy plan żywieniowy. Ja decydowałem się tylko na dietę ale w fabryce siły można również dostać plan treningowy. Ok mamy plan i jak to wygląda ? Od czego zacząć ?   Tutaj znajdziecie plany dietetyczne. Najlepiej rozpocząć od wstępnego rozeznania w planie i przeglądu listy zakupów, a następnie na zakupy i pozostaje gotować i jeść i czekać na efekty 🙂 MOJA RADA : Plan jest z reguły na dwa tygodnie do przodu ale warto ręcznie sobie przejrzeć dni i zakupy robić co 3 ,4 dni tak by nie marnować produktów. Ciężko będzie kupić jedzenie na 2 tygodnie i utrzymać jego świeżość.  

Jak wygląda przykładowy dzień ? Poniżej pokaże Wam wycinek z przykładowego dnia :

 Fabryka siły opinia

 Fabryka siły opinia

Fabryka siły opiniaFabryka siły opinia Tutaj macie jeszcze filmik z potrawami w przykładowym dniu, a poniżej jeszcze zdjęcia potraw :

Jak widać mamy dokładnie napisane składniki, sposób przygotowania oraz podział makroskładników danego posiłku , ile ma kalorii oraz w jakich godzinach powinniśmy go jeść. Znajdziemy również zdjęcie poglądowe jak posiłek powinien wyglądać. Nic prostszego nawet facet taki jak ja ze średnią umiejętnością gotowania sobie radzi 🙂 Dużo ludzi marudzi, że te rzeczy wyglądają ładnie tylko na zdjęciach, dieta jest potem jałowa i mało smaczna. Żeby nie być gołosłownym wrzucam Wam fotki dań z fabryki siły przygotowanych przeze mnie. Fabryka siły opinia Fabryka siły opinia Fabryka siły opinia Fabryka siły opinia Fabryka siły opinia Fabryka siły opinia       Jak widać daleko im od jałowego kurczaka z gotowanym ryżem 🙂

Pomiary, zdjęcia i modyfikacja planu 

Istotne jest byśmy w trakcie przebywania na planie co tydzień aktualizowali swoje pomiary i umieszczali w panelu aktualne zdjęcia. Pozwoli to na modyfikację planu bezpośrednio po aktualizacji. Całość zajmuje kilka minut, a dzięki temu eksperci z portalu mogą szybko dokonać zmian.

Panel aktualizacji wygląda w ten sposób :

Fabryka siły opinia

Kontakt z ekspertami ? Jak wygląda ? 

 Podczas trwania planu mamy nieograniczony kontakt online z ekspertami i możemy na upartego pisać do nich codziennie. Ekspert na odpowiedź ma coś około 24 godzin. Ja jestem bardzo zadowolony z kontaktu ponieważ odpowiedzi są zawsze rzeczowe oraz na temat. Nie raz pisze wiadomość składającą się z 20 – 30 zdań i otrzymuję dwa razy taką odpowiedź. Oboje dość sporo siedzimy w temacie odchudzania, diet i tej tematyki więc po odpowiedziach eksperta widać, że jest to również ktoś w temacie, a nie jakiś komputerowy bot 🙂 Polecam w trakcie trwania planu uderzać do nich nawet z najdrobniejszymi wątpliwościami. Oczywiście do naszej dyspozycji jest również parę tematycznych artykułów z podstawowymi pytaniami oraz cały portal Fabryka Siły.  Fabryka siły opinia


Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Fabryka siły opinia PODSUMOWANIE : 

 Cena: Na koniec chciałbym dodać jeszcze parę zdań ogólnie na temat całego planu. Sama dieta w pakiecie miesięcznym kosztuje 69,99 zł. Jeśli przedłużamy ją co miesiąc jeżeli zdecydujemy się na dłużysz plan albo w połączeniu z treningiem wyjdzie taniej. Dla mnie ta cena jest ok jak za przygotowany plan żywieniowy od A do Z i opiekę eksperta. Dla porównania powiem, że kiedyś korzystałem z planu jednego znanego trenera personalnego (A.S)  i koszt wynosił 200 zł miesięcznie. Za  te pieniądze dostałem 4 kartki A4 przesłane mailowo z błędami. Widać, że całość pisana w notatniku na zasadzie kopiuj wklej z innych planów. Makrosy trzeba było sobie przeliczać codziennie jak nie chciałeś jeść tylko tego samego. Ogólnie za 200 zł nie polecam brać planów od nikogo bo to nie jest tyle warte. Chyba, że w cenie będą treningi personalne i kontakt w cztery oczy.

Efekty :

 W dwa miesiące udało mi się schudnąć z 84 kg do 80 kg ale jesteśmy umówieni z prowadzącym plan, że nie będziemy schodzić poniżej 78 kg. Jeśli chodzi o wizualne efekty to można porównać zdjęcia wiadomo ktoś powie, że mogło by być lepiej , ktoś powie, że spoko. Ja jestem zadowolony takiej rzeźby jeszcze nie miałem 🙂

Fabryka siły opinia

Przestrzeganie diety :

 Żeby też nie było, że taki jestem święty :)Ogólnie przez te dwa i pół miesiąca diety w każdą sobotę najczęściej na kolacje jadłem Cheat Meal. Był to jakiś hamburger albo wizyta w restauracji na jakiejś pizzy. Raczej nie patrzyłem na kalorie oraz jakość posiłku. Nadmienię, że w tym dniu reszta posiłków była zgodnie z dietą. Jeśli chodzi o alkohol to dwa razy byłem na imprezie i raz na koncercie i za każdym razem wypiłem po 6 – 8 piw. W te dni również dieta była na 100%. Alkohol to były dodatkowe kalorie. Czyli sobotni posiłek oszukany plus 3 razy alkohol w ciągu 2,5 miesiąca trwania planu. Myślę, że jak ktoś byłby bardzo zawzięty to mógłby sobie darować to imprezy. Warto pamiętać o tym by zawsze wracać do planu i się go pilnować. Najgorsze co może być to pobudka na kacu i wtedy wrzucamy już do brzucha co popadnie. Niestety ale trzeba wstać i znowu jeść zgodnie z planem. Oczywiście w święta, które już są na szczęście za nami dwa dni jadłem bez opamiętania 🙂

Jeśli chodzi o moją aktywność to są to 3 treningi siłowe w tygodniu po 1,5 h, 2 treningi kick-boxingu i 1 trening bieganie 6-10 km.

Praca siedząca 8 h dziennie.

Fabryka siły opinia ostateczna :

Moim zdaniem plan z fabryki siły to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą mieć coś zaplanowane z góry, nie chce im się liczyć oraz kombinować z posiłkami. Jeśli chcesz po prostu lepiej wyglądać, schudnąć , wyrzeźbić się to jest to plan dla Ciebie ! Oczywiście pamiętaj, że nikt za Ciebie nie będzie pilnował diety i przygotowywał posiłków więc powodzenie planu to również w dużej mierze Twoja zasługa 🙂 

Aktualizacja 07.05.2019

Często pytacie w mailach czy na facebooku czy efekty z Fabryki Siły długo się utrzymują i czy nie ma efektu jo-jo. Ja staram się się zdrowo odżywiać jednak od czasu do czasu zjem coś niedzrowego czy wypiję parę piw. Oczywiście ciąglę trenuję i 80 % moich posiłków jest fit. Często wracam do posiłków z Fabryki bo są smaczne i dietetyczne. Mam je podrukowane na kartkach i zapisane na kompie więc w każdej chwili mogę do nich wrócić.

Tutaj poniżej macie moje zdjęcie z kwietnia 2019 (czyli prawie rok po przemianie). Waga 81 kg.

Fabryka siły opinia

A tutaj dla porównania zdjęcia z początku metamorfozy i rok po przemianie.

Wiadomo poziom tkanki tłuszczowej jest trochę wyższy ale jestem obecnie na diecie na masę więc to naturalne. Jeśli nie podbijałbym kaloryczności myślę, że forma utrzymała by się w 90 % w stosunku sprzed roku. Jak widzicie efekty są na długi okres czasu jeśli mamy trochę zdrowego rozsądku. Oraz jeśli złapaliśmy bakcyla sportu i zdrowego odżywiania 🙂  Tutaj macie przepisy gotowe przepisy inspirowane dietą z Fabryki. Makarony, tortille, zapiekanki, kanapki – do wyboru do koloru.    Całą moją metamorfozę możecie również zobaczyć na tym filmie :

Fabryka siły opinia Aktualizacja 2021 🙂Kolejny rok za nami, a forma zostaje. Co jakiś czas wracam do jadłospisów Fabryki Siły i inspiruje się ich daniami w kuchni. Obecnie sam już rozpisuje swoje diety i treningi ale skorzystanie z ich usług było punktem zwrotnym jeśli chodzi o moje podejście do diety i treningów.Kilka fotek z 2021 A tutaj filmik w formie szybkiej wrzutki z jednego z treningów.

Opinia 2021 – aktualizacja. Poniżej jeszcze filmik sprzed kilku dni. Jak widać wystarczy się pilnować i nie będzie żadnego efektu jojo 🙂 

Tutaj znajdziesz jeszcze najnowysz wpis i opinię 2021 na temat diety redukcyjnej z Fabryki Siły.

Fabryka Siły Opinia 2022

Latka lecą, a forma zostaje. Czy Fabryka Siły to dobry wybór jeśli chcemy schudnąć w 2022 roku ? Czy dalej są efekty? Przez te kilka lat część z moich znajomych również dałą się namówić na skorzystanie z ich diety. Oczywiście nie wszystkim się udało ale o tym już Wam pisałem kilka razy. Trzeba przestrzegać dietę i pilnować aktywności wtedy na pewno uda się osiągnąć sukces. Tak jak mój znajomy, który dzięki diecie z Fabryki Siły schudł 10 kg. Sami zobaczcie jakie wypracował efekty :

Jeśli chodzi o jego opinię o diecie z Fabryki Siły ?

Tak naprawdę bycie na ich diecie to nic trudnego. Gotuję sam według ich rozpisek i nauczyłem się już co jest zdrowe, a co nie. Zaobserwowałem jaki rodzaj posiłków powoduje chudnięcie i jak tego pilnować. Moim głównym problemem było wcześniej to, że nie wiedziałem pewnych oczywistych rzeczy. Robiłem podstawowe błędy jeśli chodzi o odchudzanie. Teraz gdy schudłem to od czasu do czasu piję alkohol , jem fast foody , a waga dalej spada. Jeśli chodzi o aktywność to robię tylko od czasu do czasu trening w domu bez sprzętu i jeżdżę na rowerze. Mój plan dietetyczno treningowy kończy się za 25 dni ale wiem już jak się odżywiać by utrzymać ten efekt. Moim zdaniem ich diety to super drogowskaz dla każdego kto chce zmienić nawyki żywieniowe na stałe.”

Jeżeli natomiast chodzi o mnie to na tym filmiku możecie zobaczyć co tam u mnie obecnie słychać.

Jak widać w 2022 dalej cisnę z treningami.Jeśli masz jakieś pytania pisz do mnie na facebooku albo na instagramie czy też na maila zrzucbrzuch@gmail.com

Zgarnij Darmowe Dni Kupując Dietę

Edit 2023 – Tutaj przeczytasz o diecie na masie z fabryki siły.

Udostępnij

Komentarzy (50)

 • Maleacieszy.pl Odpowiedz

  Bardzo ciekawy blog. Jestem pod wrażeniem. Na pewno będę częściej tutaj zaglądać. Lubię blogi o takiej tematyce.

  6 kwietnia, 2018 at 3:40 pm
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   Dziekuje i zapraszam 🙂

   2 kwietnia, 2019 at 9:32 am
 • Karolina /fitmiracle Odpowiedz

  Szkoda, że zdjęcia "przed" też nie zrobiłeś w kilku światłach, ale tak czy inaczej… dobra robota 🙂

  8 kwietnia, 2018 at 8:35 am
 • Peggie Odpowiedz

  Porażające efekty… gratuluję.

  10 kwietnia, 2018 at 9:19 pm
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   Dzięki 🙂

   2 kwietnia, 2019 at 9:32 am
 • Be Slim Odpowiedz

  Efekty super. Tak trzymaj:) jedzonko wygląda spoko i fajnie, że szybkie do zrobienia. Też nie lubię spędzać za dużo czasu w kuchni. Lepiej iść na trening niż stać przy garach 🙂
  Pozdrawiam BeSlim

  13 kwietnia, 2018 at 8:39 pm
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   To fakt posiłki na diecie są dużym tutaj plusem.

   2 kwietnia, 2019 at 9:32 am
 • Lapetit.pl Odpowiedz

  Efekty super, widać dużo wysiłku włożonego aby to uzyskać. Oby tak dalej! Pozdrowienia

  16 kwietnia, 2018 at 2:37 pm
 • BMI Odpowiedz

  Również polecam Fabryka Siły,sam byłem 9 msc na ich planie,posiłki smaczne i ciekawe,Zero monotonni

  12 sierpnia, 2018 at 3:38 pm
 • aleksandra gozdz Odpowiedz

  A ja mam pytanie o Twoj trening?

  26 sierpnia, 2018 at 7:51 pm
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   Trening siłowy 3 razy w tygodniu i 2 razy w tygodniu treningi kickboxing (1,5h) 🙂

   18 lipca, 2019 at 9:30 am
 • ReShape.pl Odpowiedz

  Bardzo dobrze widać efekty. Sam myślałem nad wzięciem planu z Fabryki Siły i twoje efekty przekonały mnie do wykupienia sobie diety 🙂

  17 września, 2018 at 9:44 am
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   I jak wykupiłeś ?

   18 lipca, 2019 at 9:32 am
 • Anonimowy Odpowiedz

  generalnie moge polecic rowniez fabryke – to bez watpienia dziala, nie jest wszystko tak idealne jak piszesz (np. ja czekalem na plan i diete 5 dni roboczych, czasami zdarza sie ze dietetyk/trener nie odnosi sie do tego o co klient pyta, czekasz na odpowiedz 72 h :)). na pewno nie jest to "wyrzucanie pieniedzy w bloto" jak czesto dzieje sie w przypadku "planow" trenerow inddywidualnych liczacych sobie duzo wieksze pieniadze 🙂 Dieta+plan treningow – jesli sumiennie to wypelniasz – warto! Ric

  22 września, 2018 at 12:28 pm
 • cebe-polska.pl Odpowiedz

  Wow! Nic więcej powiedzieć nie mogę 🙂 To jest prawdziwa transformacja, a nie wymuskane instagramowe przed-i-po. Widać formę i zapał, gratulacje!

  12 grudnia, 2018 at 11:47 pm
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   Dzięki ! Wiadomo, zdjęcią sa bez opalenizny i w normalnym świetle. Żadnego kombinowania.

   18 lipca, 2019 at 9:35 am
 • Metamorfoza z Fabryki Siły - opinia i historia Przemka. - Zrzuć Brzuch Odpowiedz

  […] wagę i wyrzeźbić mięśnie. Pisałem zresztą o tym kilka razy i na blogu macie również obszerną relację z tego jak to wygląda. Ten post natomiast chciałem napisać dla wszystkich Was, którzy jeszcze […]

  24 stycznia, 2019 at 11:02 am
 • Pokonajnadwagę Odpowiedz

  Dużym plusem diety z fabryki są fajne posiłki. Nie chodzę głodna i udało mi się schudnąc już 2kg w miesiąc. 5 pysznych posiłków dziennie. Fakt trzeba przestrzegać diety i trenować ale mnie wystarcza 40 min dziennie treningów z Youtube.

  2 kwietnia, 2019 at 9:21 am
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   To fakt dieta to większość sukcesu. Nie trzeba wcale chodzić na siłownię. Wystarczą 2-3 solidne treningi w domu. Oczywiście chodzi mi tutaj o redukcję czy odchudzanie.

   18 lipca, 2019 at 9:36 am
 • Mariusz Odpowiedz

  Długo się zastanawiałem nad planem z Fabryki. Dokładnie to wszystko tutaj opisałeś więc mówie, a też spróbuje. Wziałem pierwszy plan za 69 zł. Mówie sobie najwyżej strace. Po 3 tygodniach straciłem 2 kg i zacząłem widzieć zmiany w lustrze. Teraz kupiłem plan na kolejne 3 miesiące. Do zrzucenia jeszcze 10 kg. Oby się udało 🙂

  2 kwietnia, 2019 at 9:30 am
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   Daj znać jak idzie dalsza redukcja 🙂

   18 lipca, 2019 at 9:37 am
 • Fitmotywacja Odpowiedz

  Jestem już drugi miesiąc na tej diecie i jestem bardzo zadowolona 🙂 Fakt trzeba pilnować planu diety ale z drugiej strony, którego nie trzeba. Posiłki są bardzo fajne i różnorodne. Również jestemna redukcji i nie chodze głodna. Fajny, przejrzysty panel dostępu i ciekawa dieta. Cisnę dalej i czekam na kolejne efekty 🙂

  16 kwietnia, 2019 at 1:49 pm
 • centrumdietetyki.com Odpowiedz

  Jak na tak krótki okres od stycznia do marca wg mnie efekt jaki osiągnąłeś jest świetny. Na zdjęciu ze stycznia mięśnie klatki piersiowej i brzucha właściwie nie istnieją:-) Po dwóch miesiącach jest już duuużo lepiej. Aż się zastanawiam czy na zdjęciu z marca jest ta sama osoba?

  29 kwietnia, 2019 at 11:34 am
 • ygt Odpowiedz

  Witam byku, co raz bardziej przekonuje sie do tej diety, ale mam jedno pytanie – jaki jest mniej wiecej koszt produktow na posilki z diety na tydzien? Pozdrawiam!

  2 maja, 2019 at 12:41 pm
 • Maciek Odpowiedz

  Plany z fabryki faktczynie działają. Taka prawda, że większość tego typu diet działa jeśli się ich przestrzega. Jest parę mankamentów jak np oczekiwanie na plan 3-4 dni, ale z drugiej strony jak jesteśmy zdecydowani na dietę na najbliższe 4 miesiące to już można poczekać na ten plan 4 dni. Jeśli chodzi o ekspertów to odpisują z reguły nastepnego dnia ale fakt na każde pytanie i bardzo szczegółowo więc też można poczekać. Mnie sie podoba, że mają dużo posiłków w stylu domowych obiadów. Co do minusów to wkurza mnie to robienie pomiarów co tydzień ale z drugiej strony po jakimś czasie dzięki temu widzimy efekty.

  26 czerwca, 2019 at 6:28 am
 • Marta Odpowiedz

  A czy na Fabryce siły jest możliwość wymiany posiłków? Coś nam nie podejdzie i potrzeba innego przepisu?

  8 lipca, 2019 at 2:21 pm
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   Jeżeli jakieś posiłki Ci nie odpowiadają to piszesz do ekspertów i zmienią Ci plan diety, ale to z reguły odbywa się w ciągu kilku godzin. Nie trzeba czekać już na nowy plan.

   9 lipca, 2019 at 6:45 am
 • Marta Odpowiedz

  A ja mam pytanie jak wygląda życie po takiej diecie? Tzn jak już skończysz i osiągniesz plan ? Co z efektem jojo ?

  18 lipca, 2019 at 9:19 am
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   We wpisie masz zaktualizowane zdjęcia, rok po przemianie. Oczywiście trzeba zdrowo jeść ale można pozwolić sobie na jakieś weekendowe szaleństwa i nie trzeba tego już tak bardzo przestrzegać. Wiadomo jakbyś wróciła po diecie do starych nawyków to na 100 % przytujesz potem. Taki plan diety ma zmienić nasz sposób odżywiania na reszte życia i stworzyć świadomość zdrowego odżywiania.

   18 lipca, 2019 at 9:40 am
 • Marcin Pajda Odpowiedz

  Byłem na ich diecie przez 4 miesiące. Fakt pierwsze tygodnie były trudne bo musiałem się nauczyc gotować posiłki i przestawić się na tryb diety ale fakt tak jak piszez po pierwszych 2-3 tygodniach jak zaczęły się pojawiać efekty to dostałem duży zastrzyk motywacji. Udało mi się schudnąć 7 kg w 4 miesiące i co warto powiedzieć nie chodziłem głodny. Jadłem owoce, warzywa, a nawet dania ala obiadowe jak gulasz z kluskami czy roladki schabowe. Ważne żeby gotować zgodnie z ich zalecniami i przestrzegać godzin posiłków. No i oczywiście trenować. U mnie były 3 treningi siłowe w tygodniu po godzine i spacer w sobotę z żoną jakieś 45 min do godziny 🙂 Dieta działa tylko trzeba jej przestrzegać 🙂 Nie ma nic za darmo.

  18 lipca, 2019 at 9:23 am
 • dieto-med.pl Odpowiedz

  Zmiana, aż nieprawdopodobna. W tak krótkim czasie osiągnąć tak niesamowity efekt to nie taka codzienność. Chyba jednak ta aktywność fizyczna też dużo przyczyniła się do zmiany wyglądu. Niestety nie mam tyle czasu ze względu na obowiązki żeby ćwiczyć tak często.

  29 lipca, 2019 at 10:04 am
 • Przemek Odpowiedz

  Ja też się biję z myślami czy wykupić od nich dietę plus trening bo chciałbym mieć rozpisane to i to.. Jak tak czytam Was to myślę że się skusze a jest co redukować.. Dzięki za wszystkie informacje są na prawdę przydatne dla osoby początkującej

  24 marca, 2021 at 4:46 pm
 • Grzegorz Wolski Odpowiedz

  Swego czasu miałem okazję korzystać z usługi fabryki siły i jak ktoś jest takim leniwcem jak ja to polecam. Wiadomo, że jest to masówka i nie ma co spodziewać się nie wiadomo czego, ale dostajecie wszystko jak na dłoni, co potrzeba by osiągnąć fajne efekty. Ja polecam 🙂

  16 czerwca, 2021 at 2:42 pm
 • Kamil Katan Odpowiedz

  Zastanawiałem się już nad tą Fabryką kilka razy. Miałem nawet jedno podejście w 2019 rok. Ale to było oszukane. Nie przestrzegałem tej diety, w weekendy piwko. Efektów nie było. Jakoś jak pandemia się zaczęła to zacząłem tyć. W marcu 2021 kupiłem od nich plan z uwzględnieniem treningu w domu (mała ilość sprzętu, sztanga , hantle, drążek) oraz dietą. Udało mi się z 98 zejść za 90. W lato jeszcze doszedł rower. Ogólnie fajne mają posiłki chociaż ja wybrałem opcję najmniej skomplikowanych bo nie lubię siedzieć w kuchni, a w sumie obojętne mi to jest. Żona też sie cieszy bo to ona mi szykuje 3/4 posiłków. Mam nadzieję, że do zimy uda się zjeść do 85. Pozdro !

  1 września, 2021 at 12:49 pm
 • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

  Teraz masz zaktualizowany wpis i są zdjęcia i filmy w różnych światłach 🙂

  1 września, 2021 at 12:59 pm
 • Projekszeciopak Odpowiedz

  Ja też dzięki nim schudłem i przekonałem się do fit jedzenia. Fajnie jest, że ten panel jest czytelny, a dieta, która wykupimy nawet na miesiąc zostaje w panelu na kilka miesięcy. Dodatkowo mamy też przelicznik posiłków , atlas ćwiczeń i dużo fajnych informacji. Naprawdę pokaźna baza wiedzy dla początkujących.

  1 września, 2021 at 1:15 pm
 • walentynafu Odpowiedz

  Mam pytanko. Jak ta dieta sprawdza się u kobiet ? ćwiczę trochę na siłowni i myślę właśnie o czymś takim. Chciała bym mieć bardziej umięśnione ramiona i zarysowany brzuch.

  3 września, 2021 at 11:27 am
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   Myślę, że powinnaś spróbować. Dieta + Plan treningowy zostanie ułożony tak, że jak będziesz go przestrzegać to osiągniesz swój cel. Fabryka jest również dla kobiet bez dwóch zdań.

   16 lutego, 2022 at 11:45 am
 • Marcinos Odpowiedz

  Trafiłem tutaj z Twojego Kanału na Youtube. Przyznam, że nad dietą z Fabryki zastanawiałem się już na wiosnę ale jakoś mi przeszło. Myślę sobie, że jakaś dieta z internetu to ściema. Mój kolega z klubu zachwalał tą fabrykę to mówię poczytam o tym. Wystartowałem z dietą we wrześniu. Trochę mnie wkurzało, że musiałem czekać 5 dni na plan ale jak na razie nie żałuje. już poleciało mi 2,5 kg. Do celu jeszcze 7 kg i potem może jakaś masa hehe 🙂 W każdym razie fajnie to opisujesz i wyjaśniasz na kanale. Jeśli ktoś się zastanawia to znajdzie tu przydatne info bo wiadomo u nich na stronie to jest wszystko takie kolorowe i “amerykańskie”. Tutaj jest wyjaśnione powiedzmy jak to działa “od kuchni”. Pozdro

  13 października, 2021 at 8:41 am
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   Heh dzięki za komentarz 🙂 Powodzenia !

   16 lutego, 2022 at 11:43 am
 • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

  Pomiary to podstawa dostosowania planu konkretnie pod nasz organizm i nasze efekty. Też mnie to wkurzało ale trzeba to robić. Jeśli ćwiczył byś z trenerem personalnym też by Cię mierzył co kilka treningów 🙂

  13 października, 2021 at 8:44 am
 • Kakrotto Odpowiedz

  Hej. Dietę z Fabryki rozważałem już od dłuższego czasu ale jakoś nie wierzyłem do końca, że to działa. Na Twoim blogu już trochę czytałem o tym ale po tylu dietach co już miałem to myślałem, że to nie wypali. Widziałem też Cię na filmiku na ich kanale w zeszłym roku i postanowiłem spróbować 😀 😀 Zapisałem się też na Karate w listopadzie. Od grudnia do teraz – 6 kg . Nie idzie to może jakoś szybko ale dobre jest to, że nie chodzę głodny no i w końcu efekty. Dzięki za ten wpis. Jak ktoś się zastanawia nad dietą od Fabryki to warto spróbować.

  16 lutego, 2022 at 11:37 am
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   Dzięki za miłe słowa i fajny komentarz. Zawsze jak mam możliwość to polecam znajomym, żeby spróbowali. Czasami to będzie dla nas tylko miesiąc wyrzeczeń ,a może się okazać, że to idealna dieta dla nas. Zajrzyj na naszego Youtuba jak podobał Ci się tamten filmik 🙂

   16 lutego, 2022 at 11:44 am
 • Katarzyna Odpowiedz

  Dzień dobry,
  pod tym linkiem http://twojafitmotywacja.blogspot.com/2021/01/sniadania-na-sodko-z-fabryki-siy.html znalazłam to samo zdjęcie śniadania, które ty pokazujesz, że zrobiłeś sobie sam. Nie wiem kto komu ukradł zdjęcie, ale jest to słabe i podważa wiarygodność.

  4 marca, 2022 at 12:48 pm
  • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

   Nikt nikomu nie ukradł. Tego bloga prowadzi moja żona 🙂 Zrzucbrzuch.com prowadzimy wspólnie. Było już o tym kilka razy wspominane. Pozdrawiam i dzięki za czujność.

   6 marca, 2022 at 2:26 pm
 • Tomasino Odpowiedz

  Właśnie Twój wpis mnie zmotywował w październiku 2021 to pracy na sobą. Kupiłem dietę i plan treningowy i udało mi się już zrzucić 12 kg. Najgorzej było w święta i sylwestra ale zostało mi jeszcze 8 kg i walcze dalej. Posiłki naprawdę są smaczne i nie trzeba wcale dużo ćwiczyć. Ja mam trening siłowy dwa razy w tygodniu i dwa razy chodzimy z żoną na godzinny spacer. Żaden ze mnie kulturysta ale schudłem i dużo lepiej się czuje. To jest najważniejsze. Pozdrawiam !

  29 marca, 2022 at 7:30 am
 • Kamil LCK Odpowiedz

  Fajnie, że latka lecą, a Ty dalej motywujesz. Śledzę Cie od jakiegoś czasu i naprawde fajne treści tworzycie. Pozdro !

  4 kwietnia, 2022 at 3:52 pm
 • Darek Odpowiedz

  Zachęcony Twoim wpisem właśnie wykupiłem dietę. Zobaczmy co z tego wyjdzie 😀

  26 sierpnia, 2022 at 8:57 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *