Jak schudnąć z Fabryką siły?

Jak schudnąć z Fabryką siły?

Jak schudnąć z Fabryką siły?

Dawno nie było nic na temat diety dlatego dzisiaj wpis Jak schudnąć z Fabryką siły ? Bardzo często piszecie do mnie pytania odnośnie ich diety i z rozmowy wynika, że popełniacie sporo błędów przez, które nie ma efektów. Ogólnie te błędy dotyczą nie tylko diety z Fabryki Siły ale każdego planu dietetycznego. Bardzo często błędy te popełniają również osoby, które odchudzają się na własną rękę.

  1. Nie wpowadzają własnych zmian do diety / nie kombinuj ! Pierwszy i podstawowy błąd. Praktycznie 80 % osób, które do mnie pisały albo moich znajomych, z którymi rozmawiałem jeszcze przed zaczęciem diety zaczęła wprowadzać swoje zmiany. Na przykład :
  • “tą kolacje sobie daruje bo za dużo jest tego jedzenia” – skoro , ktoś wyliczył Ci takie zapotrzebowanie to znaczy, że trzeba zjeść ten posiłek. W momencie jak już na początku omijasz posiłki może okazać się, że jesteś w zbyt dużym deficycie i na pewno nie schudniesz. Masz wątpliwości to napisz do ekspertów w panelu diety, a nie kombinuj na własną rękę.
  • “nie mam czasu szykować drugiego śniadania do pracy, kupię sobie jakiś jogurt” – dieta jest wyliczona pod daną kaloryczność. Jeśli nie będziemy przestrzegać gramatur i przepisów to suma spożywanych kalorii będzie się nie zgadzać. Przez takie działanie dieta nie będzie przynosić efektów i trudno będzie wprowadzać w niej ewentualne zmiany.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości to najpierw polecam skontaktować się z trenerami z Fabryki Siły. Druga sprawa jest taka, że skoro korzystasz z ich planu to może warto by było chociaż 2 tygodnie spróbować bez kombinowania. Jeżeli korzystasz z ich usług to znaczy, że potrzebujesz pomocy i samodzielnie nie udało się schudnąć. Więc nie baw się w eksperta i nie wprowadzaj zmian na własną rękę. Trzecia sprawa jest taka, że pewnie źle albo niedokładnie wypełniłeś ankietę. Skoro plan dietetyczno – treningowy jest niedopasowany na pierwszy rzut oka. Jak wypełnić ankietę i na co zwracać uwagę możesz zobaczyć na tym filmie :

Jak schudnąć z Fabryką siły?

2. Nie nastawiaj się na zbyt szybkie efekty. Efekty owszem przyjdą ale potrzeba trochę czasu. Każdy chce szybkich efektów to naturalne jednak w przypadku odchudzania i wprowadzania zmian trzeba trochę czasu. Pierwsze dwa tygodnie to absolutne minimum jeśli chodzi o efekty. Czasami bywa tak, że przez 2 tygodnie nic się nie dzieje , a potem wchodzimy na wagę 3 tygodnia i jest np 1,5 kg mniej. Warto dać sobie i swojemu organizmowi szansę. Często słyszałem “jem 1,5 tygodnia te zdrowe rzeczy i waga ani drgnie – rezygnuję”. Niestety ale początkującej osobie , bez aktywności ciężko będzie już w pierwszym tygodniu chudnąć. Daj sobie trochę czasu (minimum 2,3 tyg). Cierpliwość , cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Ja swoje pierwsze efekty diety z Fabryki Siły też miałem chyba dopiero po 3 tygodniach.

3. Obserwuj swoje ciało, zapisuj postępy , rób pomiary. “nie chce mi się tego zapisywać, nie chce mi się mierzyć” to też jeden z błędów początkujących. Praktycznie połowa moich znajomych, którzy wzięli dietę z Fabryki Siły nie monitorowała swoich postępów i pomiarów. To też trochę odnosi się do punktu 2. Może okazać się, że nie schudłeś przez te 2 tygodnie ale zmniejszyły się obwody brzucha. Waga nie zawsze jest wyznacznikiem.

Zapisuj również swoje postępy w treningu siłowym. Po 3 tygodniach może okazać się, że może nie schudłeś dużo ale dźwigasz np 15 kg więcej na klatę. Oznacza to, że organizm zaczyna reagować na plan treningowy i stajesz się silniejszy. To również dobrze wróży ponieważ możesz robić cięższe trening, a większe ciężary to więcej spalonych kalorii.

4. Wątpliwości konsultuj z Ekspertami. W panelu eksperta można zadawać naprawdę wiele pytań. Z reguły odpisują po 24h. Masz jakieś pytania ? Wątpliwości ? To normalne. Tylko zanim zaczniesz coś zmieniać na własną rękę – skonsultuj się. Na pewno uzyskasz wyczerpującą odpowiedź.

 
Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Więcej na temat diety z Fabryki Siły przeczytacie też tutaj – Fabryka Siły dieta redukcyjna.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *