Fabryka Siły dieta redukcyjna

Fabryka Siły dieta redukcyjna

Fabryka Siły dieta redukcyjna

Dieta redukcyjna czy odchudzająca to coś od czego warto zacząć zmianę naszej sylwetki. Najtrudniej tą decyzję zawsze jest podjąć mężczyznom. W wielu przypadkach nie chcemy tracić wagi i mięśni więc każdy obawia się redukcji. Wiele razy pisaliście też, że chcieliście przechodzić na dietę “na masę”, a doradzano Wam najpierw robić redukcję. Bardzo często jest to słuszne rozwiązanie. Jeżeli na początku nie pozbędziemy się nawet najmniejszej oponki na brzuchu to trudno będzie budować sportową sylwetkę. Dlatego podczas wyboru typu diety najlepiej jest wybrać dietę redukcyjną szczególnie jeśli mamy jakieś nadprogramowe kilogramy. Taką opcje macie oczywiście w diecie z Fabryki Siły podczas wyboru pierwszej diety. 

WAŻNE ! Jeżeli wybierzesz w ankiecie dietetycznej cel – redukcja nie oznacza to, że nie możesz go sobie potem zmienić. W każdej chwili można dokonać zmiany.

Przykładowo bierzemy plan dietetyczny na 6 miesięcy i w pierwszej ankiecie wybieramy cel redukcja. (Na co zwrócić uwagę podczas wypełniania ankiety możesz zobaczyć na TYM filmie. )

Jeżeli okaże się, że w dwa miesiące zredukujemy zbędny tłuszcz możemy wykorzystać kolejne cztery na budowanie masy mięśniowej. Wystarczy napisać do ekspertów  Fabryki Siły z prośbą o zmianę. Druga opcja jest taka, że każdy plan dwa tygodnie wymaga kontrolnych pomiarów więc tam również możemy zmienić cel diety. Więc jeżeli zastanawiasz się nad dłuższym planem dietetycznym to wiedz, że będziesz go mógł korygować w trakcie. Tzn. prosić o korektę ponieważ tym zajmują się dietetycy i trenerzy z FS. Twoim zdaniem jest trenować i przestrzegać diety.


Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Fabryka Siły dieta redukcyjna w skrócie

Tutaj wypiszę Wam wszystkie plusy jeśli zaczniesz od diety redukcyjnej z Fabryki siły oraz zobaczysz zdjęcia jak to wygląda w praktyce.

 • dieta redukcyjna jest dobra na start (nawet 1-2 miesiące przed rozpoczęciem budowy masy). Lepiej najpierw lekko zredukować niż budować mięśnie na otłuszczonej sylwetce.
 • w każdej chwili możesz zmienić cel diety (oczywiście na nowy plan będzie trzeba poczekać kilka dni ale zmianę możesz zrobić praktycznie zawsze) 
 • jeżeli masz nawet lekki brzuszek najpierw zacznij od redukcji. 
 • uczcie się na błędach innych po co na swoich 🙂 Jak wyglądała moja pierwsza redukcja z pomocą Fabryki Siły możesz przeczytać tutaj 

Poniżej możecie zobaczyć jakie efekty może dać dobrze zrobiona redukcja. Najpierw około 85 – 84 kg, potem zejście do 78 (o tym dokładnie przeczytasz w tym wpisie do którego linkuję powyżej). Potem przybieranie na masie i kolejno zdjęcia 81 kg , 83 kg i 84 kg. Jak widzicie waga początkowa i końcowa ta sama, a mamy dwie różne sylwetki.

Kluczem do sukcesu jest właśnie decyzja by najpierw zrobić dietę redukcyjną chociażby przez pierwszy miesiąc czy dwa.  Przerabiałem to na własnej skórze i wierzcie mi, że lepiej jest tak zrobić.

Fabryka Siły dieta redukcyjna – jedzenie

Pojawia się kolejne pytanie –  Czy na redukcji chodziłem głodny ?

W początkowym okresie praktycznie wcale. Powiem więcej. Porcje były bardzo sycące i jedzenie smaczne więc nie miałem jakiegoś wrażenia, że męczę się na diecie. Na koniec redukcji (ostatnie dwa tygodnie) byłem trochę głody. Jednak wiedziałem, że cel jest blisko i za dwa tygodnie wracamy do zwyczajnej kaloryczności. Było to do wytrzymania szczególnie, że kolacje z Fabryki Siły były bardzo pyszne i sycące. Z drugiej strony jeśli lubimy podjadać to zawsze istnieje opcja wybrania np. 6 posiłków dziennie. Moim zdaniem jest to dużo ale macie taki wybór jeśli chcecie. Optymalna ilość posiłków moim zdaniem to 4-5 jednak wybór należy do Was. To Ty o tym decydujesz w ankiecie przed kupnem diety.

Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Zajrzyj tu : Rejestrując się przez ten link otrzymasz aż do 90 dni planu treningowego oraz diety GRATIS (w zależności od długości abonamentu). 

Tutaj możesz zobaczyć jak wyglądają przykładowe obiady z Fabryki Siły.

Przepisy są zrobione w 100% przez nas także każdy poradzi sobie w swojej domowej kuchni. Zobacz, że nie są to jakieś skomplikowane przepisy tylko w większości szybkie i pyszne zwyczajne jedzenie. Jeśli boisz się, że będziesz miał przekombinowane jedzenie i trudne przepisy to źle trafiłeś tutaj raczej tego nie ma. Oczywiście w ankiecie możesz wybrać skomplikowane przepisy ale każdy chyba woli spędzać mniej czasu w kuchni niż więcej.

Na koniec jeszcze filmik, który nagrałem dla Was jakiś czas temu. Niezależnie od tego czy szukasz diety na masę czy na redukcję do Fabryki Siły zajrzyj do niego. Jest to wirtualny przewodnik po panelu diety. Możesz tam dokładnie zobaczyć jak będzie wyglądać każdy dzień na Twojej przyszłej diecie i jak poruszać się po panelu.

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie do nas na fejsie, insta albo w komentarzach. Pozdrowienia i udanych efektów !!

 

 

 

Udostępnij

Komentarzy (3)

 • ulka Odpowiedz

  superek

  3 listopada, 2021 at 5:23 pm
 • Karol Odpowiedz

  Fajna sprawa ! Mnie udało się schudnąć dzięki nim 8 kg i od 2 miesięcy robię masę !

  12 sierpnia, 2022 at 10:18 am
 • Marek Moś Odpowiedz

  Redukcja z fabryki w toku. Zobaczymy czy będzie tak jak piszesz.

  16 listopada, 2022 at 8:16 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *