Hantle ZIPRO SQUARE opinia

Hantle ZIPRO SQUARE opinia

Hantle ZIPRO SQUARE opinia

Hantle regulowane to sprzęt, który chciałem mieć na swojej siłowni już od dłuższego czasu. Ze względów finansowych wstrzymywałem się z zakupem mając zwykłe hantle do trenowania. W końcu przyszedł moment, w którym trzeba było coś wybrać. Przyznam, że kusiły mnie na początku hantle bardziej automatyczne (z tej budżetowej półki). Ale nie podobało mi się w nich, że po zmianie obciążenia i tak mamy dość duży rozmiar hantla. Nie chciałem też kupować takich po 900 zł za sztukę więc zdecydowałem się na Zipro SQUARE akurat udało mi się upolować je na allegro days po 360 zł za sztukę. Teraz są w cenie 449 zł.

Recenzja hantli regulowanych ZIPRO Hantla z regulowanym obciążeniem SQUARE 24 kg 

Hantla ZIPRO SQUARE z regulowanym obciążeniem 24 kg to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i funkcjonalność. Jest przy zmianie obciążenia trochę więcej roboty niż przy takich w pełni automatycznych ale są znacznie wygodniejsze niż zwykłe klasyczne hantle. Obciążenia są w formie kwadratowych płytek i przyznam, że mnie bardzo spodobał się ten design.

Wymiary hantli (33×17,5×17,5 cm) są idealnie dopasowane do użytku domowego, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Waga startowa wynosi 24 kg, ale dzięki innowacyjnemu systemowi można ją zwiększyć do maksymalnie 36 kg, a po wymianie śruby na dłuższą – nawet do 65 kg. Dzięki temu możemy mieć jedną parę hantli praktycznie do całego treningu. Od małych obciążeń na barki po duże obciążenie np przy wyciskaniu na klatę.

Co więcej, hantle regulowane ZIPRO wyposażono w szybki i bezpieczny system zmiany obciążenia, co pozwala na płynne przechodzenie między różnymi partiami treningu bez niepotrzebnej przerwy. W komplecie znajduje się gryf krótki oraz różnorodne obciążenia, co umożliwia dostosowanie hantli do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Testowałem czas z jakim następuje wymiana obciążenia. Przy sprawnym użytkowaniu jesteś w stanie zwiększyć obciążenie w 10 sekund. Całość jest naprawdę estetycznie i solidnie wykonana. Hantle dobrze leżą w dłoni i mają wygodne radełkowanie. Jedyny minus to cena. Faktycznie mogły by być tańsze ale możecie szukać promocji. Ja jeśli jakieś znajdę to z reguły wrzucam na fanpage albo na grupę.

Hantle ZIPRO SQUARE opinia

Dużym atutem tych hantli jest też to, że poprzez zastosowanie śruby są wytrzymalsze od tych regulowanych automatycznych. Bardzo wiele osób pisało na grupie siłownia w domu ,że przy rzucaniu hantlami automatycznymi z czasem może dość do ich uszkodzenia. Ja oczywiście nie jestem zwolennikiem bezsensownego rzucania hantlami ale czasami jak weźmiemy duży ciężar na wyciskanie to można nie opanować ich przy odkładaniu. W pewnych przypadkach uderzenia o podłogę są nie do uniknięcia. Test ziporo square podczas zrzucania zobaczysz na moim kanale Youtube.

Dla zainteresowanych bardziej szczegółowym omówieniem, na moim kanale YouTube znajduje się również pełny film z recenzją hantle regulowane ZIPRO. Zapraszam do oglądania, aby zobaczyć hantle w akcji i dowiedzieć się więcej o ich możliwościach.

Zapraszam do czytania innych wpisów z mojego  bloga, gdzie znajdziesz więcej recenzji i porad związanych z urządzeniami do domowej siłowni. Nie zapomnij subskrybować kanału, aby być na bieżąco z nowymi filmami!

Zobacz także ten wpis – Stojaki KSG005

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *