Kamizelka obciążeniowa thornfit 10kg – opinia

Kamizelka obciążeniowa thornfit 10kg – opinia

Kamizelka obciążeniowa thornfit 10kg – opinia

Kolejny test sprzętu wlatuje na bloga tym razem Kamizelka obciążeniowa thornfit 10kg  opinia. Przyznam, że od jakiegoś czasu polowałem na sprzęt tego typu i w końcu udało się kupić 🙂 Akurat udało mi się skorzystać z letniej promocji i kupić ją w cenie 169,99 zł przeceniona o 90 zł w decathlon.pl. Jeżeli szukacie tego typu kamizelki to obecnie jest to bardzo atrakcyjna cena. Dodatkowo skusiło mnie to, że ma możliwość regulacji obciążenia. Od 0 do 10 kg -20 obciążników po 0,5 kg. Idealne rozwiązanie dla początkujących ponieważ możecie sobie stopniować obciążenie co pół kilograma. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach, żeby od razu ćwiczyć z 10 kg może startować np od 2 kg.

 

Kamizelka obciążeniowa thornfit 10kg - opinia

Kamizelka ma 20 kieszonek do których wkładamy woreczki 0,5 kg i wszystko zabezpieczamy rzepami. Zmiana obciążenia odbywa się bardzo szybko więc nie ma problemu, żeby zmieniać sobie obciążenie pod konkretne ćwiczenia w trakcie treningu. Całość jest estetycznie wykonana i dobrze dopasowana. Mnie osobiście bardzo wygodnie się w niej ćwiczy.

Kamizelka obciążeniowa thornfit 10kg – opinia

Do jakich treningów możesz używać takiej kamizelki ? 

Kamizelka obciążeniowa jest o tyle uniwersalnym sprzętem, że nadaje się praktycznie do każdego rodzaju treningu – siłowego, funkcjonalnego, kalisteniki, sportów walki.

Żeby zrobić solidny trening wystarczy Ci tak naprawdę tylko kamizelka. Wykonuj podstawowe ćwiczenia bez sprzętu jak pompki, przysiady , burpees , a dodatkowe 10 kg w kamizelce da Ci konkretny wycisk. Możesz używać jej jako dodatkowego obciążenia przy treningu kalenistycznym na przykład przy podciąganiu na drążku czy dipach. Możesz używać jej jako dodatkowego obciążenia przy treningu siłowym np przy  wykrokach z hantlami czy przysiadach z obciążeniem. 

Wybierasz się na urlop samochodem i chcesz trenować na urlopie? Wystarczy, że zabierzesz ze sobą tylko kamizelkę i trening masz zrobiony. Przeczytaj także wpis – Trening na urlopie – jaki sprzęt zabrać ? 

Kamizelka obciążeniowa thornfit 10kg – przykładowy trening

Jak może wyglądać trening z taką kamizelką ? Nagrałem dla Was przykładowy film. Wkrótce kolejne treningi na kanale.

Kamizelka obciążeniowa thornfit 10kg – podsumowanie

Kamizelka obciążeniowa thornfit 10kg - opinia

  • Atrakcyjna cena
  • estetycznie wykonana
  • wymienne obciążenia
  • zapinana na rzepy
  • wygodna w treningu
  • wielozadaniowa (możesz używać do różnych treningów ) i łączyć z innymi sprzętami treningowymi

Często pytacie gdzie kupiłem te żółte drabinki koordynacyjne. Moje są ze sklepu DBX BUSHIDO – 39 zł

Szukasz pomysłów na treningi ? Zobacz ten – trening siłowy z hantlami hex

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *