Zestaw do ćwiczeń KSSL097 opinia i test

Zestaw do ćwiczeń KSSL097 opinia i test

Zestaw do ćwiczeń KSSL097 opinia i test

Kolejny sprzęcik już od kilku tygodni zmontowany na mojej domowej siłowni – zestaw do ćwiczeń KSSL097. W dzisiejszym wpisie skupimy się na poszczególnych elementach jak i całym zestawie. Możecie sobie kupić go na części jeśli np macie już w domu drabinkę gimnastyczną. Na zestaw składa się drabinka i poręcz / drążek 2 w 1 KSSL081 . Łącząc drabinkę i drążek 2 w 1 otrzymujemy naprawdę fajny zestaw treningowy. Nie zajmuje on zbyt dużo miejsca i szybko można zmieniać konfiguracje. Wystarczy przewiesić drążek na wybrany szczebel i mamy inny wariant danego ćwiczenia i stymulacje mięśni w trochę inny sposób. Podobnie w przypadku poręczy 2w1. Wystarczy ją obrócić i zamieniamy drążek do podciągania na poręcz do dipów i odwrotnie. 

Jak to wygląda w praktyce możecie zobaczyć na kanale Youtube. (film poniżej). Na filmie możecie zobaczyć jak prezentuje się taki zestaw oraz test obciążenia poręczy 2w1 KSSL081. Oba warianty przetestowałem na obciążeniu 130 kg.

Zestaw do ćwiczeń KSSL097 opinia i test

Zdecydowanym plusem takiego zestawu do ćwiczeń jest jego kompaktowość i uniwersalność. Jeżeli chcesz zacząć przygodę z kalisteniką to taki zestaw będzie dużo lepszym wyborem niż np ławeczka. Chociaż dobrze mieć i to i to na swojej domowej / mikro siłowni. Drabinka zajmuje bardzo mało miejsca przy ścianie , a poręcz możemy przywiesić na najwyższym szczeblu jeśli akurat nie ćwiczymy. Dzięki temu będziemy mogli spokojnie poruszać się po mieszkaniu / pomieszczeniu do ćwiczeń. Oczywiście ten zestaw KSSL097 przyda się również na zwykłej siłowni. Ja używam go do rozciągania przed i po treningu. Możemy też robić treningi z masą własnego ciała albo użyć zestawu gum treningowych. Taki przykładowy trening pojawi się wkrótce na kanale więc jeśli jeszcze nie subskrybujesz to zapraszam tutaj. Dodatkowo do drabinki oprócz poręczy 2w1 możesz dokupić sobie inne warianty takich drążków albo wieszak na worek treningowy, ławeczkę. Do drabinki możesz także zapinać taśmy TRX.

Zestaw do ćwiczeń KSSL097 opinia i test

 

Zestaw do ćwiczeń KSSL097 dane techniczne

Drabinka :

Zestaw do ćwiczeń KSSL097 opinia i test

Poręcz 2 w 1 – KSSL080

 

Zestaw do ćwiczeń KSSL097 ceny 

Za zestaw KSSL097 zapłacisz – 529 zł 

Sama drabinka to koszt – 378 zł 

Poręcz 2 w 1 KSSL080239 zł 

Kupując w zestawie zyskujesz 88 zł dodatkowo możesz użyć naszego kodu zniżkowego “zrzucbrzuch” i dostać dodatkowy rabat 10%. Czyli kupujesz zestaw za 476 zł

Jeśli zastanawiasz się nad takim zestawem to zobacz jeszcze film montażowy. Zobaczysz tam jak wygląda paczka , poszczególne elementy i jak zmontować taki zestaw :

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie sprzętu i nie tylko piszcie na maila zrzucbrzch@gmail.com albo na social media.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *