Mikro siłownia do 1000 zł jak wyposażyć ?

Mikro siłownia do 1000 zł jak wyposażyć ?

Mikro siłownia do 1000 zł jak wyposażyć ?

Mikro siłownia do 1000 zł czyli coś dla tych, którzy chcą trenować w domu, a niekoniecznie mają dużo miejsca. Taka mikro siłownia z powodzeniem sprawdzi się w małym mieszkaniu, piwnicy czy na strychu. Rozumiem, że trening z samymi gumami treningowymi może być dla niektórych osób nudny dlatego wystarczy dołożyć dosłownie trzy sprzęty, żeby mieć kompletną mikro siłownię.

Fajnie też ktoś napisał w komentarzu pod jednym moim filmem, że ćwiczy żeby “pozostać w formie” i nie potrzebuje wymyślnych sprzętów. Dla takich osób również to rozwiązanie jest bardzo fajne. Układając ten set chciałem , żeby trening był zróżnicowany ale przy tym sprzęty mają zajmować mało miejsca. Wkrótce postaram się nagrać też dla Was kilka kompletnych treningów z tym zestawem. Kto wie może powstanie z tego jakiś fajny cykl. Wracając do naszej mikro siłowni. Co składa się na ten zestaw ?

Mikro siłownia do 1000 zł

Mikro siłownia do 1000 zł jak wyposażyć ?

Na zestaw składają się :

Ławeczka KSSL062

Zestaw Gum Treningowych

Drążek rozporowy

Hantle 12 kg

Jaki jest koszt takiego zestawu ?

Mikro siłownia do 1000 zł

 

Z kodem “zrzucbrzuch” możecie kupić taki zestaw poniżej 1000 zł 

Dlaczego takie sprzęty wybrałem do zestawu ?

Gumy treningowe to podstawowe narzędzie do treningu oporowego jednak początkujący mogą szybko się znudzić. Jeśli dołożymy do tego drążek do pociągania to mamy dodatkowe warianty ćwiczeń. W zestawie jest drążek rozporowy którego montaż nie wymaga wiercenia i można go w każdym momencie zdemontować. Zdaję sobie sprawę , że niestety duża liczba początkujących nie podciąga się zbyt wiele razy. Dlatego też dokładamy do zestawu hantle, które znacznie urozmaicą nasz trening. Ostatnim i najważniejszym elementem zestawu jest składana ławka KSSL062, która daje dodatkowe możliwości. Dzięki temu, że jest składana możemy po skończonym treningu schować ją np pod łóżko.

Taki zestaw treningowy to kompletna mikro siłownia , a dzięki tym 4 sprzętom do treningu mamy naprawdę sporo możliwości. Trening na takiech mikro siłowni szybko się nie znudzi. W przyszłości na kanale Youtube pojawi się kilka darmowych treningów z użyciem tego zestawu.

Ile miejsca zajmuje taki zestaw ?

Na koniec jeszcze bardzo istotna kwestia dzięki, której nasz zestaw możemy nazwać mikro siłownią.

Ile miejsca będziemy potrzebować? 

Jeżeli chodzi o podłogę to przy rozłożonym zestawie potrzebujemy 1.6 M x 2,2 M natomiast po złożeniu zestaw zajmuje 0,6M x 1,3M z tym, że możemy ławeczkę schować np pod łóżko albo za szafę. Drążek montujemy w ościeżnicy / futrynie i możemy go w każdej chwili zdemontować. Taki zestaw możesz rozłożyć w każdym pokoju i po treningu szybko złożyć. Jak to dokładnie wygląda zobaczysz na filmie poniżej.

Jak taki zestaw prezentuje się na żywo możesz zobaczyć poniżej na filmie :

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat innych sprzętów z zestawu to zajrzyj na nasz kanał. Poniżej film o Ławeczce KSSL062 :

 

Udostępnij

1 Komentarz

  • Kacper s Odpowiedz

    Super patent na trening w małym pomieszczeniu. Naprawdę spore możliwości treningowe.

    16 listopada, 2022 at 8:12 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *