Ławeczka składana KSSL062 recenzja i opinia

Ławeczka składana KSSL062 recenzja i opinia

Ławeczka składana KSSL062 recenzja i opinia

Lecimy z dalej z tematem domowej siłowni. W przyszłości będę chciał zrobić cały kompletny film o tym i odświeżony artykuł. Jest już jeden na blogu ale ceny są sprzed pandemii także większość jest obecnie jakieś 100 % wyższa. Nic z tym nie zrobimy wszystko zdrożało ale możemy szukać fajnego sprzętu za rozsądną cenę. Jeśli chodzi o firmę K-Sport to część sprzętu od nich miałem od początku na siłowni. Pierwsze urządzenia kupowałem ponad 6 lat temu i do dzisiaj ich używam. Na przykład ławkę regulowaną KSSL010 , a właściwie jej trochę starszy model.

Teraz przyszedł czas na ławkę ze skosem ujemnym dlatego zdecydowałem się na model KSSL062

Ławeczka składana KSSL062 recenzja i opinia

Zdecydowałem się na nią przede wszystkim dlatego bo zależy mi właśnie na ujemnym skosie. Dzięki temu można trenować na przykład mięśnie klatki piersiowej w dodatkowym wariancie. Możecie też użyć jej do treningu mięśni brzucha. Oczywiście to nie koniec bo ma 7 stopni regulacji więc możemy trenować praktycznie wszystkie partie. Z powodzeniem zrobisz z nią większość ćwiczeń.

Ławeczka składana KSSL062 recenzja i opinia

Szybka specyfikacja od producenta :

  • waga 12 kg
  • max. obciążenie 200 kg
  • regulacja siedziska 2 stopnie
  • regulacja oparcia 7 stopni
  • wzmocnienia poszycia
  • wykonana z wysokogatunkowej polskiej stali
  • malowana metodą proszkową
  • gumowe stopki
  • możliwość złożenia sprzętu w celu łatwego przechowywania

Jak widzicie ma możemy na niej wyciskać nieco mniej niż na poprzednim modelu ale ta pełni dużo więcej funkcji. Dodatkowo dużym plusem jest możliwość złożenia jej. Naprawdę świetna sprawa jeśli chodzi o osoby trenujące w małych mieszkaniach. Też kiedyś trenowałem w mieszkaniu. Nie miałem swojego miejsca na treningi. Hantle i matę chowałem za biurko i wyciągałem tylko na czas treningu. Taka ławeczka była by strzałem w dziesiątkę ponieważ mógłbym ją również chować , a znacznie rozbudowała by moje możliwości treningowe.

Mając hantle i ławeczkę można już zrobić konkretny trening nawet na małej przestrzeni. Postaram się Wam zrobić kiedyś film o tej tematyce.

Na hasło ” zrzucbrzuch ” macie 10 % rabatu na cały asortyment w sklepie.

Wracając do filmów to na dalszą część recenzji zapraszam na nasz kanał Youtube. Znajdziecie tam jeszcze więcej informacji o tej ławeczce KSSL062 cały film poniżej :

Zobacz jak ławka wypadła w teście ławek do 300 zł

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *