Klatka OCR Mosir Piekary Śląskie – Trening

Klatka OCR Mosir Piekary Śląskie – Trening

Klatka OCR Mosir Piekary Śląskie – Trening

Ostatnio dowiedziałem się, że w mojej okolicy pojawiła się Klatka do treningów OCR. Do Piekar Śląskich mam około 10 km więc postanowiłem się wybrać na testy tego sprzętu do treningów. Klatka OCR Mosir Piekary Śląskie to jedno z kilku urządzeń tego typu na śląsku. Znajduje się najbliżej mojego domu dlatego tam wybrałem się na testy. Dostęp do niej jest całkowicie darmowy, a znajduje się ona na terenie MOSIRU Piekary Śląskie przy ulicy Olimpijskiej 3. Uwaga ! Jeśli wybierasz się tam z użyciem google maps polecam wpisać dobrze adres ponieważ w Piekarach Śląskich pod hasłem Mosir mogą wyskoczyć 3 lokalizacje. 

Klatka powstała w Lipcu 2022 i jest tak jak pisałem całkowicie DARMOWA ! 

Klatka OCR Mosir Piekary Śląskie – Trening

Trening na takiej klatce wzmacnia zarówno siłę jak i wytrzymałość naszych mięśni. Możecie tutaj spróbować wspinania na klinie, podciągań różnego typu. Znajdziecie tutaj również takie przeszkody jak Low Ring, Drabina Salomona czy Chomik. Jest też kilka przeszkód typowo wspinaczkowych i ocr. Ogólnie można tutaj zrobić spokojnie godzinny trening różnego typu. Na terenie Mosiru znajduje się też park street workout więc można zrobić też taki trening ale o tym może w innym wpisie.

Miejsce jak na razie jest czyste i zadbane. Przeszkody są nie poniszczone chociaż już widziałem, że ktoś wpadł na pomysł wiązania lin. Zobaczymy jak ta klatka będzie wyglądać np za rok. Postaram się tutaj wpadać co jakiś czas na trening.

Tutaj na kanale możecie zobaczyć moją relację z wyprawy do Piekar Śląskich i trening na tej właśnie klatce.

Podstawą takich treningów jest umiejętność podciągania się. Jeśli chcesz nauczyć się podciągać na drążku zobacz ten artykuł na blogu.

Inne  filmy tego typu znajdziesz również na naszym kanale. Na przykład ten film :

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *