Drążek rozporowy KSSL067 opinia i test

Drążek rozporowy KSSL067 opinia i test

Drążek rozporowy KSSL067 opinia i test

Kolejny sprzęt, który mam okazję testować czyli drążek rozporowy. Można powiedzieć, że będzie to pierwszy odcinek cyklu o sprzęcie do tak zwanej mikro siłowni. Co to znaczy ? Chciałbym Wam pokazać jaki sprzęt możecie wybrać jeśli naprawdę macie mało miejsca do ćwiczeń. Albo po skończonym treningu musicie zwolnić przestrzeń gdzie ćwiczyliście. Nie każdy przecież ma osobne pomieszczenie do ćwiczeń. 

W każdym wpisie tego typu będziecie mogli zobaczyć jak wyposażyć swoją mikro siłownię i jakie sprzęty wybrać. Postaram się też uruchomić taki cykl na Youtube. 

Dzisiaj podstawowe urządzenie na każdą siłownię (nie tylko mikro) czyli drążek do podciągania. Testujemy model KSSL067 od K-sport.

 

Drążek rozporowy KSSL067 opinia i test

Drążek rozporowy co to znaczy ? Jak wygląda ?

Jest to specjalny typ drążka, który nie wymaga wiercenia czy jakiegoś specjalnego montażu. Wystarczy rozprężyć go między ścianami, futryną , ościeżnicą. Wstawiamy go w przestrzeń między np. ościeżnicą i rozkręcamy , aż drążek zablokuje się o ściany. Całość to jakieś 1-2 min roboty.

Ważne w przypadku tego drążka by odległość ta była między 68 do 98 cm bo w takich przedziałach rozpręża się drążek.

Po zamontowaniu jest gotowy do ćwiczeń. Możemy go zamontować na takiej wysokości by nie przeszkadzał innym domownikom albo składać go po każdym treningu. Dokładny montaż zobaczycie w filmie na dole tego wpisu.

Jest to bardzo prosty i skuteczny przyrząd treningowy i właśnie od niego zacząłbym wyposażanie mikro siłowni. Kosztuje niecałe 70 zł (z kodem “zrzucbrzuch” macie 10% taniej na całe zakupy (nie tylko ten drążek 🙂 )

Jeżeli zastanawiasz się czy drążek jest dla Ciebie bo nie umiesz się jeszcze podciągać to zobacz ten poradnik. Podciąganie na drążku jak się do tego zabrać ?

Dzięki niemu szybko nauczysz się wykonać pierwsze podciągniecia. Zawsze możesz też pomoc sobie np gumą oporową.

Drążek rozporowy KSSL067 opinia i test

Oczywiście cały test możecie zobaczyć na naszym kanale (film poniżej) znajdziecie tam również instrukcję montażu krok po kroku.

Robiąc zakupy w K-Sport możecie skorzystać z naszego kodu rabatowego. Wpisując „zrzucbrzuch” otrzymacie rabat 10% na całe zakupy.

Zajrzyj również na nasze social media – Instagram @zrzucbrzuch

Facebook – https://www.facebook.com/zrzucbrzuch

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące sprzętu i nie tylko to śmiało piszcie do nas na maila zrzucbrzuch@gmail.com albo na social media. Na pewno postaram się coś podpowiedzieć, doradzić.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *