fbpx

Fit Placuszki 450 kcal (4 przepisy)

Fit Placuszki 450 kcal (4 przepisy)

Fit Placuszki 450 kcal (4 przepisy)

Tłusty czwartek za kilka dni więc mamy coś na słodko dla Was – Fit Placuszki do 450 kcal. Przepisy znajdziecie w grafikach poniżej oczywiście z policzonym makro i kalorycznością. Ta sama wersja wpisu znajduje się również na naszym instagramie. Jeżeli wolisz wpis w formie Insta zajrzyj tutaj @zrzucbrzuch

Zdecydowanie taka forma przypada Wam najbardziej do gustu więc będziemy co jakiś czas tworzyć dla Was taki cykl. Poprzednie wpisy tego typu znajdziecie poniżej.

3 fit omlety do 450 kcal

4 fit sałatki do 450 kcal

3 fit obiady do 600 kcal 

Pora na kolejne 4 pyszne przepisy.

Placuszki : Białkowe z malinami, chrupiące z jabłkami, twarogowe i Racuchy w wersji fit

Jak zwykle makro i kaloryczność policzona więc jeśli sami układacie swoje jadłospisy to są to przepisy dla Was. Jeśli korzystasz na przykład z fitatu to śmiało możesz wliczać nasze policzone przepisy. Szukasz innych fajnych przepisów ? Zajrzyj na naszą zamkniętą grupę na facebooku – fitprzepisy 

Standardowo zapraszamy Was również do naszego sklepu z Ebookami. Jeżeli podobają Ci się nasze przepisy to na pewno przypadną Ci do gustu produkty z naszego sklepu. W razie pytań piszcie w komentarzach albo na Insta. Smacznego !

Zajrzyj również na nasz kanał na Youtube. Możesz tam znaleźć również kilka smacznych przepisów. Na przykład taki fajny przepis na 3 placuszki na różne sposoby.

 

 

 

 

close

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *