Fit Placuszki 450 kcal (4 przepisy)

Fit Placuszki 450 kcal (4 przepisy)

Fit Placuszki 450 kcal (4 przepisy)

Tłusty czwartek za kilka dni więc mamy coś na słodko dla Was – Fit Placuszki do 450 kcal. Przepisy znajdziecie w grafikach poniżej oczywiście z policzonym makro i kalorycznością. Ta sama wersja wpisu znajduje się również na naszym instagramie. Jeżeli wolisz wpis w formie Insta zajrzyj tutaj @zrzucbrzuch

Zdecydowanie taka forma przypada Wam najbardziej do gustu więc będziemy co jakiś czas tworzyć dla Was taki cykl. Poprzednie wpisy tego typu znajdziecie poniżej.

3 fit omlety do 450 kcal

4 fit sałatki do 450 kcal

3 fit obiady do 600 kcal 

Pora na kolejne 4 pyszne przepisy.

Placuszki : Białkowe z malinami, chrupiące z jabłkami, twarogowe i Racuchy w wersji fit

Jak zwykle makro i kaloryczność policzona więc jeśli sami układacie swoje jadłospisy to są to przepisy dla Was. Jeśli korzystasz na przykład z fitatu to śmiało możesz wliczać nasze policzone przepisy. Szukasz innych fajnych przepisów ? Zajrzyj na naszą zamkniętą grupę na facebooku – fitprzepisy 

Standardowo zapraszamy Was również do naszego sklepu z Ebookami. Jeżeli podobają Ci się nasze przepisy to na pewno przypadną Ci do gustu produkty z naszego sklepu. W razie pytań piszcie w komentarzach albo na Insta. Smacznego !

Zajrzyj również na nasz kanał na Youtube. Możesz tam znaleźć również kilka smacznych przepisów. Na przykład taki fajny przepis na 3 placuszki na różne sposoby.

 

 

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *