Darmowy Ebook – 5 omletów

Darmowy Ebook – 5 omletów

Darmowy Ebook – 5 omletów

Jakiś czas temu zrobiliśmy dla Was naszego pierwszego ebooka (darmowy ebook – 5 omletów) . W przyszłości postaramy się tworzyć dla Was nowe ebooki jednak wszystko wymaga trochę czasu. Docierają do nas sygnały, że pierwszy przypadł Wam do gustu więc jest to świetna motywacja do dalszej pracy. Jak pobrać tego ebooka ? Wystarczy zapisać się do naszego newslettera.

Pamiętajcie by po potwierdzeniu sprawdzić folder na poczcie (oferty albo spam) ponieważ mail powitalny nie zawsze trafia do głównego folderu.

Zapisać się możecie na stronie głównej albo wchodząc w ten link .

Darmowy Ebook - 5 omletów

Oprócz darmowego ebooka będziecie dostawać co jakiś czas od nas cenne informacje. Odnośnie bloga, kanału na youtube czy wszystkich nowości. Dlatego jest to kolejny powód dla, którego warto.

Co znajdziecie w ebooku ?

5 przepisów na pyszne omlety :

Cesarski

Jak Sernik 

Ze Skyrem 

Gryczany

Owsiany

Darmowy Ebook - 5 omletów

Darmowy Ebook – 5 omletów

Dzięki tej pozycji dostajecie pomysł na pięć gotowych śniadań, które można śmiało modyfikować. Tak naprawdę te przepisy to świetna baza do Waszych przyszłych śniadań. Jeżeli nauczycie się robić bazowy placek to kolejne dodatki spowodują, że powstaje nam kolejne fajne danie. Szkoda, że kilka lat temu jak zaczynaliśmy prowadzić bloga nie było takich darmowych źródeł. Znacznie ułatwiło by to wtedy życie początkującego blogera 🙂

Na szczęście teraz mając takie ebooki można mieć bazowe pomysły do swoich wariacji w kuchni. Jest to dobre źródło inspiracji. Jeżeli jesteś początkującym blogerem albo masz świeży kanał na instagramie możesz opublikować jakiś nasz przepis. Oczywiście będzie nam bardzo miło jeśli nas oznaczysz.

Jeżeli natomiast działasz już trochę w internecie, a Twój blog jest dalej niewidoczny może warto pomyśleć o pomocy z zewnątrz. Pozycjonowanie stron z Afterweb może być dobrym wyborem dla Ciebie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *