Fabryka Siły koszt miesięczny diety.

Fabryka Siły koszt miesięczny diety.

Fabryka Siły koszt miesięczny diety.

Jaki jest miesięczny koszt diety z Fabryki Siły ?

Często pytacie ile miesięcznie kosztuje dana dieta jednak nie chodzi Wam o koszt planu tylko o koszt jedzenia na dany miesiąc. Specjalnie dla Was wyliczyłem przybliżony koszt jedzenia na cały miesiąc dla diety na masę z Fabryki Siły . Kaloryczność wyliczanej diety to około 3400 kcal. Koszt miesięczny jaki mi wyszedł to 398,96 zł **.
 

Poniżej macie tabelę z produktami, gramaturą oraz cenami.

(Ceny głównie z dyskontów oraz w przypadku paru produktów ze sklepów internetowych).
Fabryka Siły koszt poszczególne produkty w miesięcznej diecie. 
Dokładnie podane gramatury i ceny poszczególnych produktów. Wyliczenia specjalnie dla niedowiarków, którzy myślą, że bycie na diecie jest nie wiadomo jak drogie.
Fabryka Siły koszt
Fabryka Siły koszt
Fabryka Siły koszt
* gramatura produktów w danym planie zależy od naszej wagi, wyglądu sylwetki i obecnego planu.
** wyliczenia są na podstawie tylko takiej ilości produktu jakie zużywamy w danej chwili. Fakt trzeba kupić i tak paczkę ryżu, czy worek płatów itp ale biorąc pod uwagę, że dieta trwa dłużej niż miesiąc i tak te produkty będziemy zużywać.
*** ceny produktów sezonowych jak warzywa oraz owoce mogą się różnić w poszczególnych miastach.
Fabryka Siły koszt – podsumowanie

Resumując biorąc najtańszy plan z Fabryki Siły przybliżone miesięczne koszty to 69,99 zł za plan diety (opłata stała). Plus 400 zł co miesiąc na jedzenie w przypadku kaloryczności zbliżonej do 3400 kcal. Cena ta nie różni się zbytnio od zakupów spożywczych „normalnego człowieka”. Więc nie możemy powiedzieć, że ta dieta to jakiś majątek.

Z naszych doświadczeń wynika, że dieta jest dużo tańsza niż kupowanie byle czego bez planu oraz  plusem jest to, że nie marnujemy jedzenia.

Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Udostępnij

Komentarzy (34)

  • Murray Odpowiedz

    Miesięcznie?! Bajka! Kiedyś zamówiłem 21-dniową rację kaloryczną, 2000kcal za 660zł i to w promocji za 50% 😛

    13 sierpnia, 2018 at 12:38 pm
  • Karol Słobodzian Odpowiedz

    Kolejny mit "nie stać mnie na trzymanie diety" został obalony. Świetny tekst 🙂

    14 sierpnia, 2018 at 5:39 am
  • ada Odpowiedz

    Oo no chyba nawet fajna promocja:) tylko czy naprawde mi pomoze hmmm musze wiecej musze szczegolow

    14 sierpnia, 2018 at 6:32 am
  • Danka Odpowiedz

    Całkiem przystepna kwota 🙂

    14 sierpnia, 2018 at 11:17 am
  • Fitblog.com.pl Odpowiedz

    Mi kiedyś wyszło ok 600 zł na 2500kcal z FS,tylko ze liczyłem wszystko co kupowałem a nie ile zużywałem w danej ,np oliwa za 35 zł a poszło parę łyżek 😉

    pozdrawiam

    14 sierpnia, 2018 at 11:30 am
  • Obey Odpowiedz

    @Karol Słobodzian – uwielbiam te teksty, szczególnie ludzi, którzy na siłę szukają wymówek 😛 Toć dieta składa się głównie z warzyw, a one są tanie jak barszcz… bo on to też jest z warzyw 😛

    14 sierpnia, 2018 at 12:05 pm
  • Kasia Odpowiedz

    Tanio!! I nie dosc ze ciało zyskuje to jeszcze i portfel 😀 dla mnie bomba. Wiecej wydajemy tak naprawd eczasu, ale to jest tez kwestia wprawy. Oby wiecej takich wpisow!!

    20 sierpnia, 2018 at 10:51 am
  • Natalka Odpowiedz

    Piękny wpis!!

    21 sierpnia, 2018 at 12:53 pm
  • Usługi pielęgniarskie Warszawa Odpowiedz

    Tyle za dietę przez cały miesiąc to jeszcze do zaakceptowania, dla porównania miesiąc cateringu dietetycznego to koszt ok 1000 zł.

    22 sierpnia, 2018 at 8:51 am
  • Marlena Odpowiedz

    ciekawe przyznam 🙂

    22 sierpnia, 2018 at 9:48 am
  • ania Odpowiedz

    spoko cena

    22 sierpnia, 2018 at 1:24 pm
  • groszek Odpowiedz

    Te 400 zł to faktycznie niewiele

    26 sierpnia, 2018 at 3:05 pm
  • gosia Odpowiedz

    nawet spoko

    27 sierpnia, 2018 at 11:09 am
  • Natalka Odpowiedz

    Wow! Ekstra artykuł 🙂 Jeden spośród lepszych, masz smykałke do pisania

    27 sierpnia, 2018 at 1:52 pm
  • Zdrowa dieta Odpowiedz

    Rzetelne wyliczenia. Dzięki za przekalkulowanie diety, najczęściej nie kontrolujemy ilości wydawanych pieniędzy na jedzenie 🙂

    28 sierpnia, 2018 at 7:47 am
  • kinga Odpowiedz

    Drogo, ale samemu nie ma kiedy gotować 😉

    31 sierpnia, 2018 at 2:10 pm
  • Magda Odpowiedz

    ciekawa sprawa 🙂

    3 września, 2018 at 2:30 pm
  • Pysia Odpowiedz

    taka cena to rzeczywiście niewiele w porównaniu z innymi

    6 września, 2018 at 1:57 pm
  • Ala Odpowiedz

    to tanio jak barszcz 🙂 korzystałam kiedyś z zamówionej diety, była smaczna, ale jednak za droga dla mnie na dłuższy czas

    9 września, 2018 at 2:45 pm
  • Marta Odpowiedz

    tez moge polecic

    11 września, 2018 at 9:08 am
  • Kornelia Odpowiedz

    skusze sie chyba

    12 września, 2018 at 2:59 pm
  • Marta Odpowiedz

    Nie jest źle jeśli chodzi o koszty

    14 września, 2018 at 6:45 am
  • Marta Odpowiedz

    o! do rozważenia taka dieta

    15 września, 2018 at 9:03 pm
  • Marika Odpowiedz

    Super wpis 😀

    9 października, 2018 at 8:20 am
  • Ala Odpowiedz

    miesięczny? to mega mało

    10 października, 2018 at 7:05 pm
  • Nasionamarihuany.sklep.pl Odpowiedz

    wyczerpałas temat bezdyskusyjnie 🙂

    17 października, 2018 at 2:24 pm
  • Wiktoria Odpowiedz

    No i tym wpisem obaliłeś wszystko 😉 Wiele osób twierdzi, że nie stać ją na dietę, a w takim przypadku jest ona tańsza niż normalne kupowanie jedzenia. Wielkie brawa za wpis! 😉

    31 października, 2018 at 12:29 pm
  • Maja Odpowiedz

    hmm nawet niezła 🙂

    24 listopada, 2018 at 10:53 am
  • ProstaDieta.pl Odpowiedz

    Wychodzi znacznie taniej niż moje standardowe, miesięczne żywienie. Nic tylko zacząć!

    25 listopada, 2018 at 1:21 pm
  • Metamorfoza z Fabryki Siły - opinia i historia Przemka. - Porady treningowe i dietetyczne - Zrzuć Brzuch Odpowiedz

    […] zależy to od tego jakie założenia wybierzecie w ankiecie, ale kiedyś na blogu zrobiłem Wam miesięczne wyliczenie ile kosztują miesięcznie zakupy na diecie. W przypadku Przemka cenowo było trochę inaczej […]

    15 lutego, 2019 at 7:39 am
  • Marta Odpowiedz

    Chyba czas zmienić moją diete

    11 czerwca, 2019 at 3:41 pm
  • resq06 Odpowiedz

    za 8 dni diety już mi wyszło 340zl a gdzie tu miesiąc? 😀 dwa dni jem to samo, co dwa dni mam zmianę, dziennie około 2700kcal 😉

    25 lutego, 2021 at 8:58 pm
    • Zrzuć Brzuch Odpowiedz

      Jak widać wpis o kosztach diety jest z 2018 roku 🙂 Przyznasz, że przez te 3 lata ceny chyba trochę się zmieniły prawda ? Druga sprawa nie wiem jaki masz wariant diety, jakie produkty itp. Dużo zależy też w jakich sklepach robisz zakupy. Trzeba by zrobić nowy wpis tego typu albo zaktualizować ceny. Zapewne całość wyjdzie jakieś 30% więcej.

      26 lutego, 2021 at 8:20 am
  • https://wkladydokomina.pl/ Odpowiedz

    bardzo dobra cena jak za taki posiłek

    19 kwietnia, 2021 at 6:57 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.