Fabryka Siły koszt miesięczny diety.

Fabryka Siły koszt miesięczny diety.

Jaki jest miesięczny koszt diety z Fabryki Siły ?

Często pytacie ile miesięcznie kosztuje dana dieta jednak nie chodzi Wam o koszt planu tylko o koszt jedzenia na dany miesiąc. Specjalnie dla Was wyliczyłem przybliżony koszt jedzenia na cały miesiąc dla diety na masę z Fabryki Siły . Kaloryczność wyliczanej diety to około 3400 kcal. Koszt miesięczny jaki mi wyszedł to 398,96 zł **.
 

Poniżej macie tabelę z produktami, gramaturą oraz cenami.

(Ceny głównie z dyskontów oraz w przypadku paru produktów ze sklepów internetowych).
Fabryka Siły koszt poszczególne produkty w miesięcznej diecie. 
Dokładnie podane gramatury i ceny poszczególnych produktów. Wyliczenia specjalnie dla niedowiarków, którzy myślą, że bycie na diecie jest nie wiadomo jak drogie.
Fabryka Siły koszt
Fabryka Siły koszt
Fabryka Siły koszt
* gramatura produktów w danym planie zależy od naszej wagi, wyglądu sylwetki i obecnego planu.
** wyliczenia są na podstawie tylko takiej ilości produktu jakie zużywamy w danej chwili. Fakt trzeba kupić i tak paczkę ryżu, czy worek płatów itp ale biorąc pod uwagę, że dieta trwa dłużej niż miesiąc i tak te produkty będziemy zużywać.
*** ceny produktów sezonowych jak warzywa oraz owoce mogą się różnić w poszczególnych miastach.
Fabryka Siły koszt – podsumowanie

Resumując biorąc najtańszy plan z Fabryki Siły przybliżone miesięczne koszty to 69,99 zł za plan diety (opłata stała). Plus 400 zł co miesiąc na jedzenie w przypadku kaloryczności zbliżonej do 3400 kcal. Cena ta nie różni się zbytnio od zakupów spożywczych „normalnego człowieka”. Więc nie możemy powiedzieć, że ta dieta to jakiś majątek.

Z naszych doświadczeń wynika, że dieta jest dużo tańsza niż kupowanie byle czego bez planu oraz  plusem jest to, że nie marnujemy jedzenia.

Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Related Posts

34 thoughts on “Fabryka Siły koszt miesięczny diety.

  1. @Karol Słobodzian – uwielbiam te teksty, szczególnie ludzi, którzy na siłę szukają wymówek 😛 Toć dieta składa się głównie z warzyw, a one są tanie jak barszcz… bo on to też jest z warzyw 😛

  2. Tanio!! I nie dosc ze ciało zyskuje to jeszcze i portfel 😀 dla mnie bomba. Wiecej wydajemy tak naprawd eczasu, ale to jest tez kwestia wprawy. Oby wiecej takich wpisow!!

  3. No i tym wpisem obaliłeś wszystko 😉 Wiele osób twierdzi, że nie stać ją na dietę, a w takim przypadku jest ona tańsza niż normalne kupowanie jedzenia. Wielkie brawa za wpis! 😉

    1. Jak widać wpis o kosztach diety jest z 2018 roku 🙂 Przyznasz, że przez te 3 lata ceny chyba trochę się zmieniły prawda ? Druga sprawa nie wiem jaki masz wariant diety, jakie produkty itp. Dużo zależy też w jakich sklepach robisz zakupy. Trzeba by zrobić nowy wpis tego typu albo zaktualizować ceny. Zapewne całość wyjdzie jakieś 30% więcej.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: