Fabryka Siły koszt miesięczny diety.

Fabryka Siły koszt miesięczny diety.

Jaki jest miesięczny koszt diety z Fabryki Siły ?

Często pytacie ile miesięcznie kusztuje dana dieta jednak nie chodzi Wam o koszt planu tylko o koszt jedzenia na dany miesiąc. Specjalnie dla Was wyliczyłem przybliżony koszt jedzenia na cały miesiąc dla diety na masę z Fabryki Siły . Kaloryczność wyliczanej diety to około 3400 kcal. Koszt miesięczny jaki mi wyszedł to 398,96 zł **.
 

Poniżej macie tabelę z produktami, gramaturą oraz cenami.

(Ceny głównie z dyskontów oraz w przypadku paru produktów ze sklepów internetowych).
Fabryka Siły koszt poszczególne produkty w miesięcznej diecie. 
Dokładnie podane gramatury i ceny poszczególnych produktów. Wyliczenia specjalnie dla niedowiarków, którzy myślą, że bycie na diecie jest nie wiadomo jak drogie.
Fabryka Siły koszt
Fabryka Siły koszt
Fabryka Siły koszt
Fabryka Siły koszt
* gramatura produktów w danym planie zależy od naszej wagi, wyglądu sylwetki i obecnego planu.
** wyliczenia są na podstawie tylko takiej ilości produktu jakie zużywamy w danej chwili. Fakt trzeba kupić i tak paczkę ryżu, czy worek płatów itp ale biorąc pod uwagę, że dieta trwa dłużej niż miesiąc i tak te produkty będziemy zużywać.
*** ceny produktów sezonowych jak warzywa oraz owoce mogą się różnić w poszczególnych miastach.
Fabryka Siły koszt – podsumowanie

Resumując biorąc najtańszy plan z Fabryki Siły przybliżone miesięczne koszty to 69,99 zł za plan diety (opłata stała). Plus 400 zł co miesiąc na jedzenie w przypadku kaloryczności zbliżonej do 3400 kcal. Cena ta nie różni się zbytnio od zakupów spożywczych „normalnego człowieka”. Więc nie możemy powiedzieć, że ta dieta to jakiś majątek.

Z naszych doświadczeń wynika, że dieta jest dużo tańsza niż kupowanie byle czego bez planu oraz  plusem jest to, że nie marnujemy jedzenia.

Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

31 comments on “Fabryka Siły koszt miesięczny diety.

  1. @Karol Słobodzian – uwielbiam te teksty, szczególnie ludzi, którzy na siłę szukają wymówek 😛 Toć dieta składa się głównie z warzyw, a one są tanie jak barszcz… bo on to też jest z warzyw 😛

  2. Tanio!! I nie dosc ze ciało zyskuje to jeszcze i portfel 😀 dla mnie bomba. Wiecej wydajemy tak naprawd eczasu, ale to jest tez kwestia wprawy. Oby wiecej takich wpisow!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Porady treningowe i dietetyczne - Zrzuć Brzuch