Stojaki KSH012 od K-sport opinia

Stojaki KSH012 od K-sport opinia

Stojaki KSH012 od K-sport opinia

Dzisiaj kolejny test sprzętu na naszej domowej siłowni. Tym razem testuje stojaki KSH012 od K-sport. Jeśli trenujesz siłowo to takie stojaki powinny być jedną z pierwszych rzeczy jakie kupisz do swojej sali treningowej. Oprócz klasycznego wyciskania na klatkę piersiową możemy użyć ich także do przysiadów, wiosłowań, treningów na biceps, triceps czy barki. Dodatkowo stojaki te mają 7 poziomów regulacji więc możemy trenować mięśnie klatki piersiowej w pochyleniu pod różnym kątem.

Stojaki KSH012 od K-sport opinia

Wysokość na jakiej możemy regulować stojaki to przedział – od 940 do 1530 mm 

Maksymalne obciążenie stojaków jakie podaje producent to 250 kg

Takie stojaki będą dobrą asekuracją właśnie do przysiadów. Ze względu na niewielkie rozmiary i małą wagę (10kg) możemy po skończonym treningu odłożyć je w jakieś ustronne miejsce. Jeśli masz małą przestrzeń do treningu to będzie to dużym plusem.

Jeśli chodzi o montaż to całość zajmuje jakieś 10 min. Stojaki przychodzą w trzech częściach, które po prostu skręcamy ze sobą. Całość jest pomalowana proszkowo i wygląda estetycznie.

Jeżeli dopiero myślisz o wyposażeniu swojej siłowni to fajnym zestawem na początek będą stojaki KSH012 i ławeczka KSSL010

Taki zestaw w połączeniu ze sztangą czy hantlami pozwoli wykonywać naprawdę dużą ilość ćwiczeń. Dzięki niemu będziemy mogli trenować już praktycznie wszystkie partie mięśniowe.

Stojaki KSH012 od K-sport opinia

Więcej o stojakach możesz zobaczyć w materiale na naszym kanale 

Więcej na temat ławeczki o której wspomniałem przeczytasz tutaj na blogu.

Robiąc zakupy w K-Sport możecie skorzystać z naszego kodu rabatowego. Wpisując “zrzucbrzuch” otrzymacie rabat 10% na całe zakupy.

Zajrzyj również na nasze social media – Instagram @zrzucbrzuch

Facebook – https://www.facebook.com/zrzucbrzuch

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące sprzętu i nie tylko to śmiało piszcie do nas na maila zrzucbrzuch@gmail.com albo na social media. Na pewno postaram się coś podpowiedzieć, doradzić.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *