Odwiedziła mnie Fabryka Siły !

Odwiedziła mnie Fabryka Siły !

Odwiedziła mnie Fabryka Siły !

Jak zapewne większość z naszych czytelników wie często na naszym blogu wspominamy o diecie z Fabryki Siły. Dlaczego ? Dlatego, że po prostu działa. Wiele razy pisałem Wam, że jest to dobry wybór dla początkujących. Jeżeli dobrze wypełnimy ankietę i przyłożymy się to osiągniemy efekty. Sam jestem dowodem tego, że ich dieta przynosi rezultaty. Na blogu i kanale Youtube staram się pokazać jak się to tego zabrać tak, żeby każdy mógł dzięki nim schudnąć. Oczywiście trzeba włożyć w to trochę pracy i poświęcić czas ale efekty będą na pewno zadowalające. Moja kompletna opinia o diecie i recenzja znajduje się od dawna na blogu – możecie ją przeczytać w tym wpisie –  Fabryka Siły opinia i metamorfoza

Wiadomo w komentarzach znajdą się zawsze osoby, którym się nie udało lub po prostu hejterzy. Ja swoją przemianę miałem w 2018 roku. Mamy rok 2021 i każdy kto mnie zna i czyta bloga wie, że dalej trenuje. Bardzo było mi miło gdy zadzwonił telefon i ekipa z Fabryki zaproponowała wspólny materiał na ich kanał Youtube. Zgodziłem się wystąpić w ich materiale, żeby udowodnić niektórym, że pomimo upływającego czasu dalej jestem w formie.

Fabryka Siły opinia / Fabryka z wizytą u mnie

Fabryka Siły rok 2021 nagranie

Fajnie było pokazać się w swoim naturalnym środowisku treningowym i poznać ekipę z FS. Resztę możecie zobaczyć w materiale do którego znajdziecie link na końcu wpisu.

Dla mnie była to bardzo fajna przygoda ale też i opcja, żeby utrzeć nosa niektórym. Wszystko powiedziane zostało w materiale, a niedowiarki mogą tylko wymyślać kolejne wymówki, żeby tylko nie zabrać się za trening. Tutaj zobaczycie cały materiał, który udało się stworzyć.

Dieta z Fabryki Siły jak zacząć ?

Jeżeli natomiast trafiłeś/ trafiłaś tutaj pierwszy raz i chcesz skorzystać z ich planów dietetyczno – treningowych skorzystaj z moich doświadczeń by nie popełniać błędów, które kiedyś sam robiłem. Poniżej masz dwa fajne filmy na co zwrócić uwagę i jak wypełnić ankietę. Starałem się to wyjaśnić najlepiej jak mogłem. Nie popełnij moich błędów sprzed 5 lat 🙂 Poniżej dwa materiały gdzie macie wyjaśnione krok o kroku na co zwracać uwagę.

Tutaj macie pokazane jak wygląda cały panel i przewodnik po diecie. 

A tutaj bardzo ważne czyli jak wypełnić ankietę z Fabryki Siły przed przystąpieniem do diety.

Fabryka Siły opinia

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie diety piszcie na fejsie , insta albo na mailu.

Podziękowania za pomoc w realizacji materiału dla : 

Paintball Agatsu – dzięki za udostępnienie pola do części nagrań.

mateq_czar – dzięki za wspólny trening i wywiad

 

Kontakt do mnie 

Facebook – zrzucbrzuch.com

Instagram – @zrzucbrzuch

mail – zrzucbrzuch@gmail.com

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *