Wielofunkcyjne obieraczki do warzyw – totalny hit!

Wielofunkcyjne obieraczki do warzyw – totalny hit!

Wielofunkcyjne obieraczki do warzyw – totalny hit!

W dzisiejszym zabieganym świecie, kiedy czas jest cennym zasobem, cenimy sprytne i innowacyjne narzędzia nawet w kuchni. Niemiecka firma “Borner” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów prezentując – Multi Peeler, jedną z perełek z serii “Multi”, stworzonej dla osób ceniących wielofunkcyjne produkty najwyższej jakości.

W czasach, gdy wiele funkcji można zawrzeć w jednym produkcie nie sposób nie sięgać po tego typu rozwiązania w kuchni. Zwłaszcza tych z ograniczonym miejscem przechowywania. Jednym z takich produktów są multifunkcyjne obieraczki do warzyw, które dzięki wymiennym nakładkom oraz dodatkowym nożom i profilowanym elementom obudowy pozwalają na pokaźną ilość zastosowań.

Obieraczki do warzyw – Multi Peeler

Multi Peeler to niezwykle wszechstronne narzędzie, które zapewnia nie tylko doskonałe obieranie warzyw i owoców, ale także umożliwia eksperymentowanie kreatywnym podejściem do kulinariów. Dostępny w dwóch wersjach, obieraczka prosta i obieraczka do julienne, zyskał szybko uznanie zarówno wśród amatorów gotowania, jak i profesjonalnych kucharzy.

Obieraczka prosta w serii MultiLine

Obieraczka prosta to prawdziwy ekspert w obieraniu delikatnych warzyw i owoców, takich jak kiwi czy nektarynki. Wyposażona w bardzo ostre ząbkowane ostrze, umożliwia precyzyjne i skuteczne usuwanie skórek, nawet z miękkich warzyw, takich jak pomidor. Dodatkowo, plastikowy ząbek do nacinania skórek cytrusów oraz oczko do oczkowania ziemniaków sprawiają, że ta obieraczka staje się niezastąpiona w każdej kuchni.

Obieraczka do julienne

Obieraczka do julienne to prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną dodać szczyptę artystycznego smaku do swoich potraw. Ostrze z zębami umożliwia tworzenie eleganckich julienne, czyli długich lub krótkich nitek z warzyw. Jeśli marzysz o przygotowaniu warzywnego odpowiednika makaronu spaghetti, z obieraczką tego typu zrobisz to z łatwością. Metalowe oczko, znane m.in. z obieraczki 6w1 Borner, umożliwia wykonywanie nacięć na owocach i warzywach, tworząc urocze kwiatki. Dolna część obieraczki została specjalnie wyprofilowana do przygotowywania dekoracji z owoców i warzyw, a plastikowy ząbek po bokach nożyka służy do nacinania skórek cytrusów.

Jedna rękojeść – dwie obieraczki

Ciekawym aspektem wszystkich produktów z linii Multi jest możliwość korzystania z tej samej, uniwersalnej rękojeści. To oznacza, że rękojeść, którą z łatwością można zdemontować od jednej z obieraczek Multi Peeler.

Kolekcja Borner Multiline to także tarka Multi Slicer

Ponadto rękojeść pasuje także do tarki Multi Slicer i vice versa. Ta praktyczna cecha sprawia, że korzystanie z różnych narzędzi kuchennych staje się jeszcze bardziej wygodne. Dodatkowo, demontowana rączka sprawia, że tarka jest łatwiejsza w przechowywaniu, co jest zawsze mile widziane, zwłaszcza w kuchniach o ograniczonej przestrzeni.

Zapraszamy do eksperymentowania z naszymi produktami z serii Multiline! Odkryj, jak łatwo i szybko możesz przygotować pyszne sałatki, korzystając z innowacyjnych rozwiązań kuchennych od firmy Borner. Wielofunkcyjne obieraczki do warzyw z linii Multi Peeler to nie tylko praktyczne narzędzia, ale również inspiracja do tworzenia wyjątkowych dań, które zachwycą Twoje podniebienie i oczy gości.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *