Treningi dla początkujących – darmowe plany

Treningi dla początkujących – darmowe plany

Treningi dla początkujących – darmowe plany

Od jakiegoś czasu na kanał wrzucam treningi dla początkujących, z których śmiało możecie korzystać. Są to gotowe plany z minimalną ilością sprzętu. Oczywiście ja u siebie mam stworzoną domową siłownię ale chciałem Wam pokazać, że można ćwiczyć przy minimum sprzętu. Na początek wystarczą np gumy treningowe, hantle i ławeczka. Potem możecie pokusić się o jakiś drążek i sztangę.

Tak naprawdę, żeby zrobić trening wystarczą same gumy oporowe. Zdaję sobie sprawę, że część osób może się szybko znudzić dlatego rozbudowałem ten zestaw i zobaczycie to na filmach poniżej. Fajny zestaw, który zajmuje mało miejsca i pozwoli nam zrobić dużo w miarę rozbudowanych treningów nazwałem mikro siłownią. Taki zestaw jesteście w stanie skompletować do 1000 zł i pozwoli Wam na wykonanie wszystkich treningów, które zobaczycie poniżej. 

Treningi dla początkujących - darmowe plany

Treningi dla początkujących – darmowe plany

Poniżej macie dwa video treningi bez ławeczki i hantli (tylko drążek + gumy) dobry zestaw na początek. Minimum sprzętu. Na start w sam raz. Jeśli masz naprawdę mało miejsca, a chcesz się poruszać w domu/ mieszkaniu to zobacz te zestawy ćwiczeń :

Następnie macie dwa kolejne treningi. Do nich dochodzą już hantle i ławeczka. Tworząc kompletny zestaw mikro siłowni. Maja taki zestaw możemy robić już bardzo dużo treningów. Zresztą pomysły na kolejne plany treningowe będą pojawiać się wkrótce. Zajrzyj na mój kanał. Dostaniesz tam gotowe i darmowe plany treningowe. Wystarczy zaopatrzyć się w sprzęt, odpalić film na swoje komórce czy laptopie i możesz ćwiczyć ze mną. Przed każdym filmem zobaczysz jakie ćwiczenia zawiera i jak je wykonywać.

Zobacz kolejne dwa treningi :

Zapraszam do subskrybowania naszego kanału. Znajdziecie tam nie tylko darmowe plany treningowe ale również wiele innych przydatnych informacji i filmów. W razie pytań odnośnie sprzętu i ćwiczeń piszcie również na zrzucbrzuch@gmail.com

Zajrzyj również do nas na

Insta – @zrzucbrzuch

Facebooka – zrzucbrzuch

Jeżeli szukasz treningów na siłownię to zajrzyj tutaj – Plan treningowy FBW

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *