Wyciąg Atlas KSSL017 opinia i recenzja

Wyciąg Atlas KSSL017 opinia i recenzja

Wyciąg Atlas KSSL017 opinia i recenzja

Dzisiaj kolejny sprzęcik z domowej siłowni, o którym chciałem Wam trochę napisać. Wyciąg Atlas KSSL017 to bardzo dobre wybór jeśli chodzi o podstawowy sprzęt na domową siłownię. Jeżeli dopiero urządzasz swoje pomieszczenie to oprócz ławki treningowej powinien to być pierwszy wybór. Szczególnie dla osób, które nie potrafią się podciągać na drążku. O tym jak uczyć się podciągać zrobię wkrótce wpis na blogu.

Wyciąg tego typu po podstawowe ćwiczenie do treningu mięśni grzbietu i nie tylko. Jest to sprzęt wielofunkcyjny. Jeśli chciałbyś się nauczyć podciągać i wzmocnić swoje plecy to właśnie trening na wyciągu jest dobrym wyborem. Możliwość regulacji obciążenia pozwoli budować siłę i masę mięśniową tak by w końcu wykonać swoje pierwsze podciągnięcie.

Wyciąg Atlas KSSL017 opinia

Do wyciągu możemy montować wymienne uchwyty takie jak na przykład sznur do tricepsa. W podstawowym zestawie dostajemy długi prosty drążek, który pozwala trenować z różnym rozstawem dłoni dzięki czemu trenujemy różne grupy mięśniowe. Możesz ściągać ciężar zarówno podchwytem jak i nachwytem. Szerokim rozstawem lub wąskim.

W zależności od używanego obciążenia możesz robić zarówno ciężkie treningi na plecy jak i lżejsze na przykład tricepsa czy  bicepsa. Wygodne i ruchome siedzisko pozwala ustawić je tak jak nam wygodnie. Dodatkowo możemy przepinać linkę do dolnego wyciągu. Pozwala to rozbudować nasz treningu na przykład o biceps czy wszelkiego rodzaju wiosłowania na plecy.

Jak wyciąg prezentuje się na żywo możesz zobaczyć na naszym kanale :

 

Wyciąg Atlas KSSL017 opinia i recenzja

Moim zdaniem jest to fajny sprzęt w stosunkowo niskiej cenie. Możecie go kupić poniżej 500 zł (dokładnie za 478 zł ). Z KODEM “ZRZUCBRZUCH” macie 10 % rabatu na całe zakupy w K-Sport

Regulacja ciężaru, wygodne siedzisko i wymienne drążki to zdecydowane plusy, które przekonały mnie do kupna tego drążka. Myślę, że jako jeden z podstawowych sprzętów na domowych siłowniach spełni Wasze oczekiwania i będzie fajnym uzupełnieniem reszty sprzętu. Według producenta udźwig tego wyciągu to 200 kg także nawet Ci, którzy sporo dźwigają będą z niego zadowoleni. Wysokość tego wyciągu to 2 metry więc zmieści się nawet w niższych pomieszczeniach. U mnie bez problemu wszedł na poddasze.

Wyciąg Atlas KSSL017 trochę danych

 • wymiary: 2000x1210x1100 mm
 • profil 40x40x2 mm
 • powlekana plastikiem linka o średnicy 3 mm i długości 180 i 200 cm
 • komplet karabińczyków i zacisków
 • mocowany na 4 kołki rozporowe
 • maksymalne obciążenie 200 kg
 • regulowane siedzisko (w zakresie 40 cm)
 • w zestawie drążek o szerokości 1100 mm
 • dołączony gumowy odbojnik
 • wykonany z polskiej wysokogatunkowej stali
 • malowany metodą proszkową
 • możliwość zamontowania blachy ryflowanej i dodatkowych uchwytów

Oczywiście jeśli szukasz bardziej rozbudowanego drążka na przykład z dodatkowymi prowadnicami to też możesz zajrzeć do nich na sklep. Niektórzy preferują bardziej maszyny do treningu więc mogą się na niego zdecydować. Mowa tutaj o KSSL116 

Macie tutaj dodatkowe prowadnice, które dodatkowo ułatwią trening. Ja preferuje wolne ciężary, a wyciąg jest w moim przypadku dodatkiem dlatego zdecydowałem się na KSSL017 jaki będzie Wam potrzebny to już musicie sami zdecydować.

 

Jeśli chodzi o mnie to mam na swojej domowej siłowni kilka sprzętów od K-sport i jestem zadowolony. Jeżeli urządzacie swoją siłkę to ich stronę powinniście odwiedzić w pierwszej kolejności.

U siebie mam od nich jeszcze drążek do podciągania, ławeczki , uchwyty do pompek. Więcej na temat tych sprzętów znajdziesz na blogu i na kanale Youtube tutaj.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *