Ebook – Słodycze bez cukru

Ebook – Słodycze bez cukru

Ebook – Słodycze bez cukru

Słodycze bez cukru to pierwszy ebook, który ląduje na półkach naszego sklepu. Mamy nadzieje, że przypadnie Wam do gustu te 17 przepisów , na ponad 60 stronach. Prace nad ebookiem zajęły kilkanaście tygodni. Fajnie jest teraz podziwiać skończone dzieło, które prezentuje się tak :

Ebook - Słodycze bez cukru

Znajdziecie tutaj 17 przepisów na fit słodycze. Każdy z nich przetestowaliśmy kilka razy. Wszystkie przepisy zawierają dokładną listę składników oraz sposób przygotowania. Policzyliśmy również makroskładniki całych dań jak i poszczególnych kawałków. Jeżeli, chcecie zamienić jakiś produkt to w tej książce znajdziecie również zamienniki.

Znajdziecie tutaj przepisy na takie pyszności  :

Między innymi :

  • tropikalne babeczki
  • ciasto śliwkowe
  • mleczna kanapka
  • fit rafaello
  • gofy bez cukru z frużeliną

Oraz kilkanaście innych. Więcej na temat ebooka słodycze bez cukru możecie znaleźć tutaj na stronie sklepu.

Reasumując jest to pozycja obowiązkowa nie tylko dla tych, którzy się odchudzają. Jeżeli masz ochotę na zdrowe przekąski do kawy to powinieneś zajrzeć do naszego ebooka. Przepisy nie są skomplikowane i nie wymagają wymyślnych składników.

Najfajniejsze jest to, że poradzą sobie z nimi nawet początkujący. Z pewnością szybko znajdziecie swoje ulubione przepisy, do których często będziecie wracać. Dobry skład jest niewątpliwie dużym autem, dzięki czemu te przepisy będą również bardzo dobre dla dzieciaków. Prawie każde dziecko lubi słodycze, szczególnie jeśli wyglądają tak kolorowo jak te na zdjęciach. Czemu więc nie dawać swoim dzieciakom zdrowych przekąsek jak na przykład – fit mleczna kanapka.

Ebook - Słodycze bez cukru

Zapraszamy na stronę sklepu. Ebook – Słodycze bez cukru.

Szukajcie nas również na Instagramie.

 

Udostępnij

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *