AfterShokz – idealne dla sportowców i do pracy w domu

AfterShokz – idealne dla sportowców i do pracy w domu

Aftershokz to słuchawki stworzone z myślą o sportowcach. Spośród wszystkich dostępnych na rynku słuchawek wyróżnia je technologia przewodnictwa kostnego. Jak to działa? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc słuchawki zakłada się na wysokości kości policzkowej, a dźwięk przekazywany jest przez drgania, więc ucho jest całkowicie odkryte.

Słyszmy więc jednocześnie zarówno muzykę jak i całe otoczenie. Świetnie sprawdza się to podczas biegania czy jazdy na rowerze. Używając ich można słuchać ulubionej muzyki, a przy tym słyszeć nadjeżdżające auta czy innych biegaczy i rowerzystów. Jednak nie jest to ich jedyne zastosowanie.
Aftershokz
Aftershokz to świetne słuchawki do pracy w domu. Wyobraź sobie, że masz home office i prowadzisz wiele rozmów telefonicznych, a w domu są także dzieci, do których musisz zaglądać. W słuchawkach Aftershokz możesz jednocześnie prowadzić połączenia telefoniczne i dzięki odsłoniętym uszom idealnie słyszeć wszystko, co dzieje się w domu. Producent zadbał o wszelkie istotne kwestie techniczne.
Działają one na Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablem. Na pełnym naładowaniu gotowe są grać do 6 godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem.
Giętki i lekki pałąk sprawiają, że słuchawki nosi się bardzo wygodnie. Są odporne na pot i drobne zamoczenia, a całość steruje się za pomocą przycisku wielofunkcyjnego. Za jego pomocą można chociażby odbierać połączenia telefoniczne. Brzmi dobrze? Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej.
Więcej o tych słuchawkach przeczytacie również tutaj na blogu.
close

2 thoughts on “AfterShokz – idealne dla sportowców i do pracy w domu”

  1. Pingback: Aeropex - słuchawki, w których można pływać - Porady treningowe i dietetyczne - Zrzuć Brzuch

  2. Pingback: Aftershokz - najbezpieczniejsze słuchawki świata - Porady treningowe i dietetyczne - Zrzuć Brzuch

Zostaw komentarz

Porady treningowe i dietetyczne, skuteczna dieta - Zrzuć Brzuch