AfterShokz – idealne dla sportowców i do pracy w domu

AfterShokz – idealne dla sportowców i do pracy w domu

AfterShokz – idealne dla sportowców i do pracy w domu

Aftershokz to słuchawki stworzone z myślą o sportowcach. Spośród wszystkich dostępnych na rynku słuchawek wyróżnia je technologia przewodnictwa kostnego. Jak to działa? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc słuchawki zakłada się na wysokości kości policzkowej, a dźwięk przekazywany jest przez drgania, więc ucho jest całkowicie odkryte.

Słyszmy więc jednocześnie zarówno muzykę jak i całe otoczenie. Świetnie sprawdza się to podczas biegania czy jazdy na rowerze. Używając ich można słuchać ulubionej muzyki, a przy tym słyszeć nadjeżdżające auta czy innych biegaczy i rowerzystów. Jednak nie jest to ich jedyne zastosowanie.
Aftershokz
Aftershokz to świetne słuchawki do pracy w domu. Wyobraź sobie, że masz home office i prowadzisz wiele rozmów telefonicznych, a w domu są także dzieci, do których musisz zaglądać. W słuchawkach Aftershokz możesz jednocześnie prowadzić połączenia telefoniczne i dzięki odsłoniętym uszom idealnie słyszeć wszystko, co dzieje się w domu. Producent zadbał o wszelkie istotne kwestie techniczne.
Działają one na Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablem. Na pełnym naładowaniu gotowe są grać do 6 godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem.
Giętki i lekki pałąk sprawiają, że słuchawki nosi się bardzo wygodnie. Są odporne na pot i drobne zamoczenia, a całość steruje się za pomocą przycisku wielofunkcyjnego. Za jego pomocą można chociażby odbierać połączenia telefoniczne. Brzmi dobrze? Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej.
Więcej o tych słuchawkach przeczytacie również tutaj na blogu.

Udostępnij

Komentarzy (2)

  • Aeropex - słuchawki, w których można pływać - Porady treningowe i dietetyczne - Zrzuć Brzuch Odpowiedz

    […] Aftershokz lubi zaskakiwać. Skupiają się na jednym produkcie, ale robią go po swojemu i na najwyższym poziomie. Tak było dotychczas z ich rewolucyjnymi dla sportowców słuchawkami z przewodnictwem kostnym. Jak to działa? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc słuchawki Aftershokz zakłada się na wysokości kości policzkowej, a dźwięk dociera do ucha środkowego przez drgania, więc ucho jest całkowicie odkryte. Można więc spokojnie jechać na rowerze lub biegać słuchając muzyki i słyszeć wszystkie nadjeżdżające auta. Są one oczywiście bezprzewodowe, więc nie trzeba martwić się kablem. Słuchawki stworzone z myślą o sportowcach szybko znalazły swoich zwolenników chociażby wśród kierowców, którzy mogą słuchać muzyki i odbierać połączenia telefoniczne i słyszeć pojazdy uprzywilejowane.Wykorzystują je równie chętnie matki, które mogą spokojnie cieszyć się muzyką i nie tracić kontaktu z dzieckiem. Teraz przyszedł czas na na coś nowego – Aftershokz Aeropex z nową generacją przewodnictwa kostnego. Nadal są bezprzewodowe i niesamowicie lekkie jednak emitują mnie drgań oraz pozwalają cieszyć się lepszym basem. Ich główną cechą jest fakt, że są całkowicie wodoszczelne, co oznacza, że śmiało można w nich pływać.Od teraz nie tylko nie będzie trzeba się martwić, gdy wejdzie się w nich do wody, ale będzie można cieszyć się muzyką dłużej, gdyż żywotność baterii została zwiększona do 8 godzin. aeropex słuchawki […]

    13 lipca, 2020 at 12:04 pm
  • Aftershokz - najbezpieczniejsze słuchawki świata - Porady treningowe i dietetyczne - Zrzuć Brzuch Odpowiedz

    […] wszystkim słuchawki Aftershokz mają lekki i giętki pałąk. Są odporne na pot i drobne zamoczenia, a całość steruje się za […]

    14 lipca, 2020 at 12:56 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *