Odżywki do rzęs, czyli o czym również kobieta powinna pamiętać na diecie.

Dieta, szczególnie redukcyjna to okres, w którym jest w pewnym stopniu osłabiony. Oczywiście dobra „dieta” to nie trzytygodniowa głodówka czy inny cud plan pozwalający zrzucać kilogramy bez wyrzeczeń, ale tak naprawdę jest to zmiana stylu życia i podejścia do odżywiania i jedzenia.
Nie mniej jednak w początkowym okresie odchudzania, kiedy nasz organizm przestawia się na inne typy jedzenia i wchodzi na większe obroty związane z intensywnymi treningami mogą pojawić się pewne niedobory.
 Oczywiście możemy je uzupełnić za pomocą diety, ale również dzięki suplementom i witaminom. Suplementy wspomagające cały organizm są większości znane. Mamy na przykład białko, witaminy, aminokwasy i tak dalej. Oprócz nich warto również pomyśleć o włosach, rzęsach czy paznokciach, ponieważ każda z nas chce mieć je piękne, a częsty wysiłek i restrykcyjna dieta może wpływać negatywnie na ich wygląd.
Jaki wpływ ma dieta na
nasze rzęsy?
 
Nadmierny wysiłek i zmniejszenie kaloryczności w diecie może
spowodować osłabienie rzęs, a co za tym idzie nie będą one już takie długie,
grube i gęste jak przed odchudzaniem. Oprócz aspektów estetycznych warto pamiętać, że nasze rzęsy pełnią też ważną funkcję dla oczu. Ponieważ zapobiegają dostawaniu się do nich wszelkiego rodzaju kurzów i pyłków. Dlatego, rzęsy w dobrej kondycji to nie tylko przyjemny efekt wizualny, ale również lepsza kondycja i ochrona naszych oczu.
 
Jak odżywić rzęsy
oprócz diety?
 
Możemy stosować odżywki do rzęs, które nakładamy bezpośrednio
na rzęsy, dzięki czemu zaczynają działać już od pierwszego użycia. Przykładem może być tutaj odżywka, Nanolash ze strony http://topoweodzywki.pl/, która charakteryzuje się kompleksowym działaniem dla regeneracji naszych rzęs. Specjalny aplikator dopasowuje się do naturalnego cyklu rzęs i dzięki czemu jeszcze lepiej je nawilża, odżywia i wzmacnia oraz zapewnia im elastyczność oraz blask.
Reasumując, jeśli jesteście na diecie to oprócz suplementów dla sylwetki takich jak białka, kreatyny itp. pomyślcie również o rzęsach czy włosach tak by wyglądać równie pięknie na redukcji jak i poza nią J

Related Posts

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: