Szybkie fit śniadanie ? Czemu nie – owocowa owsianka :)

Bardzo często rano zależy nam na czasie i chcemy zjeść cos szybko i zdrowo. Ja mam tak praktycznie co rano ponieważ trenuję o 6 przed pracą dlatego szybki, płenowartościowy fit posiłek to podstawa poranka. Stawiam głównie na owsianki i omlety ponieważ można większość przygotowac dzień wcześniej. Dzisiaj pokaże Wam przepis na moją ulubioną owsiankę, a już wkrótce na omlet.
Składniki : 
– płatki jaglane (tutaj zostawiam Wam do wyboru : orkiszowe, owsiane bądź jaglane) 80 g
– owoc (gruszka, jabłko, banan do wyboru) 120 g
– rodzynki 20g
– cynamon do przyprawienia
– kakao do przyprawienia
– jogurt naturalny 100 g
 
Całość bez jogurtu szykuje dzień wcześniej w misce. 
Przygotowanie : 
 
Rano zalewam wszystko wrzątkiem, potem przykrywam talerzykiem na 1-2 min i dodaje jogurt. Wszystko mieszam i mamy super fit przedtreningową owsiankę mocy 🙂 🙂 🙂

Related Posts

7 thoughts on “Szybkie fit śniadanie ? Czemu nie – owocowa owsianka :)

  1. A może kaplanex? Poleciła mi go znajoma, na początku podchodziłam dosyć sceptycznie, ale teraz jak najbardziej polecam.

  2. Akurat na śniadanie można pozwolić sobie na takie zestawienie. W dalszej części dnia trzeba raczej ograniczać cukry proste. Z samego rana będa one jednak nawet bardzo wskazane.

  3. Eksperymenty w kuchni mogą przynieść nam wiele korzyści. Należy jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniego bilansu. Nieodpowiednie odżywianie może doprowadzić do wielu przykrych dolegliwości…

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: