FIT LODY KIWI

FIT LODY KIWI

Fit lody kiwi to nasz szybki pomysł na upały. Wykonanie tego przepisu jest tak proste, że poradzą sobie nawet dzieciaki. Jedyne co potrzebujemy oprócz owoców to foremki na lody domowej roboty. Obecnie możemy je kupić w necie albo w dużych marketach. Nie kosztują zbyt dużo, a przydadzą się do późniejszych eksperymentów z domowymi lodami.

Potrzebujemy (na 4 sztuki) :

  • 4 kiwi
  • 2 łyżki miodu

I już 🙂 tylko 2 składniki.

FIT LODY KIWI

Kiwi obieramy kroimy w kostkę i blendujemy z 2 łyżkami miodu. Wlewamy do foremek na lody (np. z Ikea jak u nas) i wkładamy do zamrażary na 5 h.

Na naszym blogu znajdziecie również inne pomysły na lody z użyciem tych foremek ale także przepisy bez nich. Tutaj macie na przykład przepis na lody bananowo-brzoskwiniowe . Do takich lodów możemy wykorzystać praktycznie wszystkie nasze ulubione owoce. Również fajnym pomysłem jest dodanie odżywki białkowej wtedy takie lody stają się przekąską po treningu. Ja bardzo często dodaje więc taki bananowo – białkowy lód jest idealny jako przekąska po treningu. Fajne jest to, że możemy sobie naszykować kilkanaście sztuk takich lodów do zamrażarki. Ogranicza nas tylko ilość foremek i miejsce w zamrażalniku. Spokojnie możemy zrobić 12 – 18 szt i trzymać je kilka tygodni zamrożone.

Smacznego 🙂

M.

close

15 thoughts on “FIT LODY KIWI”

  1. Pingback: BRZOSKWINIOWO - BANANOWE LODY BIAŁKOWE - Zrzuć Brzuch

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Privacy Policy

Porady treningowe i dietetyczne - Zrzuć Brzuch