Na początku tygodnia wpadłem na pomysł tabeli motywacyjnej. Oczywiście jest ona wzorowana wieloma tablicami które widziałem na różnych blogach i w internecie. Rzućcie okiem jak wam się podoba moja wersja :
Umieściłem w niej takie informacje jak :
– wypita woda (w litrach)
– ilość zjedzonych posiłków
– trening siłowy (jak długo trwał)
– trening cardio (jak długo trwał)
– przespane godziny
– waga
– liczba przyswojonych kalorii

Dane które umieściłem w tabeli to właściwie podstawowe rzeczy których powinien przestrzegać i pilnować fit człowiek.
Mam nadzieję, że tabela przypadła wam do gustu. Jeśli tak to udostępniam zainteresowanym puste wersję do wydrukowania i uzupełniania 🙂
Co sądzicie ?
Powodzenia !
W.

Related Posts

23 thoughts on “TABELA MOTYWACYJNA

  1. Absolutnie żadna kazeina.. ludzie. Kazeina (białko mleka) jest i była używana przez stolarzy do robienia kleju. Zalepia nam żołądek a co z tego wynika, to poczytać można. O ile jest się młodym, to organizm w miarę to tuszuje. Wasz wybór.

   Aminokwasy jak najbardziej, szczególnie BCAA (przed i po treningu).

  1. Zgadzam się w zupełności, to raz. Po drugie na naszą wagę ma wpływ bardzo gospodarka wodna. Dla mnie ważenie się częściej niż raz na dwa tygodnie mija się z celem i jak kolega wyżej wspomniał "bywa demotywujące". Powiedziałbym nawet, że jest głównym motywatorem/demotywatorem. Ważenie 2x/miesiąc w zupełności wystarczy, aby dostosowywać poziom TDEE i robić zmiany na +/-.

  2. Codzienne ważenie też ma swoje plusy, bo wiesz kiedy z wagą dzieje się coś niedobrego i możesz szybciej zabrać się za odchudzenie. 🙂 Ja tak robię…..

  3. Pomysł z codziennym ważeniem jest TOTALNIE bez sensu; można wpaść w obsesję. Zwłaszcza w przypadku kobiet, które co miesiąc narażone są na nadbagaż – we wcale niełatwym dla nich momencie 😉 A "kiedy z wagą dzieje się coś niedobrego", może to być wpływ choćby przejedzenia, zresztą chyba zauważysz to po ciuchach, po co więcej?

   Poza tym więcej niż ważenie się daje robienie zdjęć i pomiary – ponoć tłuszcz jest dużo lżejszy niż mięśnie. / Marta

 1. Świetna tabela, chociaż ja bym musiała dwie rubryki wyrzucić – trening siłowy, bo poza 15 minutowym zestawem pompek, przysiadów i brzuszków nie wykonuję takich treningów i ilość kalorii, bo ich nie liczę 🙂 ale zainspirowałeś mnie, tak więc troszkę sobie tabelkę zmodyfikuje i spróbuję wypełniać regularnie 🙂

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: