porady treningowe

FIT APLIKACJE cz.2

Parę dni temu rozpocząłem cykl postów z testami fit aplikacji, dzisiaj dalszy ciąg. Przedstawię wam trzy kolejne moim zdaniem ciekawe aplikacje, które można pobrać z Play.google.
1. Hydro – pij wodę i pomagaj – aplikacja która pomaga nam monitorować prawidłowe nawadnianie organizmu, które jest bardzo istotne dla osób preferujących aktywny i zdrowy styl życia. O prawidłowym nawadnianiu i roli wody możecie przeczytać tu i tu. Wracając do aplikacji :
Kalkulator obliczy zapotrzebowanie na wodę po wprowadzeniu odpowiednich danych takich jak np. płeć, waga, tryb życia. Uzyskany wynik powie nam ile potrzebujemy ml. wody dziennie. Wielu z was piszę, że ma właśnie problemy z pilnowaniem ilości wody dlatego moim zdaniem ta aplikacja jest dla was. Sam z niej korzystam i znacznie ułatwia mi nawadnianie organizmu. Funkcja która naprawdę mi się podoba to przypomnienia o porcji wody, dzięki niej każdy zapominalski będzie się nawadniał o wcześniej ustalonych porach 🙂
„Funkcjonalności aplikacji:
★ Kalulator zapotrzebowania na wodę – obliczy i zasugeruje Ci cel do osiągnięcia każdego dnia
★ Przypomnienia – zapewnią Ci regularne nawodnienie
★ Jednostki imperialne (oz) lub metryczne (ml)
★ Wykresy (dzienne i miesięczne)
★ Statystki
★ Rejestracja aktywności
★ Możliwość dostosowania pojemności”
Dodatkowo korzystają z aplikacji wspieramy : charity:water, organizację non-profit, która dostarcza czystą i bezpieczną wodę pitną dla ludzi z krajów rozwijających się.
Polecam tą aplikację 🙂
2. Kalkulator BMI – Waga Idealna – kalkulator BMI wzbogacony o dodatkowe funkcje jak np. poziom tkanki tłuszczowej.
 Osobiście nie wierzę tego typu kalkulatorom zarówno online jak i w formie aplikacji, ale wiem, że wielu z was chętnie korzysta z nich stąd też test aplikacji. Programik sam w sobie bardzo czytelny i łatwy w obsłudze, posiada opcję zapisywania danych i wskaźnik talia/wzrost. Polecam do przetestowania chociaż sam nie będę z niej korzystał.
3.Ladies’ Leg Workout FREE – aplikacja pomocna przy treningu nóg, moim zdaniem nie tylko dla Pań 🙂
Program to swojego rodzaju wirtualny trener w naszym własnym telefonie. Dużo treningów do wyboru bardzo fajnie pokazane i opisane. Ściągać, instalować i ćwiczyć 🙂 Jedynym minusem dla osób nie znających angielskiego może być brak tłumaczenia.
Testowaliście którąś z aplikacji ?
close

8 thoughts on “FIT APLIKACJE cz.2”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Privacy Policy

Porady treningowe i dietetyczne - Zrzuć Brzuch