Fit aplikacje cz.2

Parę dni temu rozpocząłem cykl postów z testami – fit aplikacje, dzisiaj dalszy ciąg. Przedstawię wam trzy kolejne moim zdaniem ciekawe aplikacje, które można pobrać z Play.google.
1. Hydro – pij wodę i pomagaj – aplikacja która pomaga nam monitorować prawidłowe nawadnianie organizmu, które jest bardzo istotne dla osób preferujących aktywny i zdrowy styl życia. O prawidłowym nawadnianiu i roli wody możecie przeczytać tu i tu. Wracając do aplikacji :
Kalkulator obliczy zapotrzebowanie na wodę po wprowadzeniu odpowiednich danych takich jak np. płeć, waga, tryb życia.
Uzyskany wynik powie nam ile potrzebujemy ml. wody dziennie. Wielu z was piszę, że ma właśnie problemy z pilnowaniem ilości wody dlatego moim zdaniem ta aplikacja jest dla was. Sam z niej korzystam i znacznie ułatwia mi nawadnianie organizmu. Funkcja która naprawdę mi się podoba to przypomnienia o porcji wody, dzięki niej każdy zapominalski będzie się nawadniał o wcześniej ustalonych porach 🙂
Funkcjonalności aplikacji:
Kalulator zapotrzebowania na wodę – obliczy i zasugeruje Ci cel do osiągnięcia każdego dnia
Przypomnienia – zapewnią Ci regularne nawodnienie
Jednostki imperialne (oz) lub metryczne (ml)
Wykresy (dzienne i miesięczne)
Statystki
Rejestracja aktywności
Możliwość dostosowania pojemności”

Inne fit kalkulatory :

Przydatne przy odchudzaniu jest również obliczenie poziomy naszej przemiany materii. Głównie chodzi o podstawową i całkowitą. Dane te będa niezbędne do dalszych kalkulacji jeśli sami układamy sobię dietę. W jaki sposób policzyć to ręcznie pisałem Wam na blogu.
Poniżej macie adresy do tych wpisów.
2. Kalkulator BMI – Waga Idealna – kalkulator BMI wzbogacony o dodatkowe funkcje jak np. poziom tkanki tłuszczowej.
 Osobiście nie wierzę tego typu kalkulatorom zarówno online jak i w formie aplikacji, ale wiem, że wielu z was chętnie korzysta z nich stąd też test aplikacji. Programik sam w sobie bardzo czytelny i łatwy w obsłudze, posiada opcję zapisywania danych i wskaźnik talia/wzrost. Polecam do przetestowania chociaż sam nie będę z niej korzystał.

Fit aplikacje trening.

3.Ladies’ Leg Workout FREE – aplikacja pomocna przy treningu nóg, moim zdaniem nie tylko dla Pań 🙂
Program to swojego rodzaju wirtualny trener w naszym własnym telefonie. Dużo treningów do wyboru bardzo fajnie pokazane i opisane. Ściągać, instalować i ćwiczyć 🙂 Jedynym minusem dla osób nie znających angielskiego może być brak tłumaczenia.
Testowaliście którąś z aplikacji ?
Czasami, któras aplikacja wydaje się z pozoru nieciekawa ale warto dać jej szansę i przetstować. Kto wie może odryjemy jakaś, która naprawdę nam pasuje. Oczywiście, mówię tutaj o jakiś mniej znanych tytułach. Jeżeli aplikacja ma dużo złych opinii to wiadomo, że szkoda na nią czasu aczkolwiek wybór należy do Was.

Related Posts

8 thoughts on “FIT APLIKACJE cz.2

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: