Philips GoGEAR – opinia

Korzystając z fitessowych okazji biedronki zakupiłem sobie odtwarzacz mp3 Phillips GoGEAR za jedyne 99 zł. Jest to dobra cena jak na odtwarzacz o pojemności 4GB z paskiem na ramię do uprawiania sportu. Przyznam , że trochę wahałem się czy go kupić  w biedronce , ale w internecie nie można go kupić taniej, a na niektórych aukcjach jest nawet po 199zł. W każdym razie kupiłem go i już poddałem testom.
Pierwszy trening z GoGEAR już za mną i jestem pod wrażeniem, bardzo dobra jakość dźwięku, stopień głośności można dostosować według upodobań, no i przede wszystkim wygoda w użytkowaniu. Wygodne słuchawki zakładane na uszy dodatkowo polepszają komfort użytkowania. Człowiek nie myśli o niczym innym tylko skupia się na ćwiczeniach słuchając przy tym swojej ulubionej muzyki. Stwierdzam , że idealnie się nadaje dla aktywnych osób. Można spokojnie z nim biegać, czy też ćwiczyć np. dla siłowni dzięki wygodnemu mocowaniu.
Jeżeli jeszcze nie posiadacie osobistego odtwarzacza mp3 to szczerze polecam naprawdę warto!
Idealnie nadaje się do biegania 🙂

Related Posts

6 thoughts on “Philips GoGEAR – opinia

  1. Ja się właśnie zastanawiam nad kupnem tego odtwarzacza. Nie mam żadnego mp3. Zachęcają mnie też słuchawki o które nie będę musiała się martwić że spadną podczas treningu. Muszę pomyśleć.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: