Pierwsze Efekty Diety

Zdjęcie efektów po 2 miesiącach zdrowego odżywiania się i uczęszczania na siłownie. Dodam , że waga spadła z 90 kg do 85 kg. Nie stosowałem żadnych suplementów i drakońskich diet, po prostu stosuje parę prostych zasad. W tym okresie przede wszystkim zdecydowanie ograniczyłem cukier (słodzenie kawy i herbaty, słodkie rzeczy), wykluczyłem całkowicie kolorowe napoje gazowane. Zdecydowanie zwiększyłem swoją aktywność fizyczną (początkowo ćwiczyłem 4 razy w tygodniu w domu teraz chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu po 1,5h – 2h). Dwa do trzech posiłków w tygodniu zamieniłem na kurczaka z moich przepisów. Nie jadłem nic po 18:00, zdarzało mi się wypić piwo do trzech w sobotę.

Aktualizacja 23.07.2019

Powyżej widzieliście moje pierwsze efekty diety i odchudzania na własną rekę. Nie było źle ale czegoś brakowało. W zeszłym roku na poważnie wziąłem się za dietę z Fabryki Siły

Okazało się, że żeby myśleć o kaloryferze i zarysowanych mięśniach brzucha trzeba liczyć kalorie i zrobić porządną redukcję. Jeżeli chcemy po prostu zgubić kilka nadprogramowych kilkogramow wystarczy ograniczyć niezdrowe jedzenie. Dodatkowo warto pomyśleć o aktywności fizycznej. Jeżeli natomiast myślimy o sportowej sylwetce wtedy trzeba liczyć kalorie nie ma wyjścia 🙂

Udało mi się osiągnąć naprawdę fajny wynik po schudłem ponad 8 kg i znacznie poprawiłem sylwetkę. Poniżej macie zdjęcie.

Więcej o mojej zeszłorocznej przemianie. O efektach diety i konkretną recenzję Fabryki Siły możecie znaleźć tutaj na blogu w nowszym wpisie.

Powodzenia!

Related Posts

13 thoughts on “Pierwsze Efekty Diety

  1. Staram się chodzić spać właśnie około 21 – 22 , stąd też pomysł o nie jedzeniu po 18. Takie miałem postanowienia na początku diety, teraz uważam że wystarczy nie jeść tak 2 – 3h przed snem z tym że zawsze należy jeść po treningu nie ważne o której się trening skończy.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: